Co nám prospívá

• Austrálie What's Good for You
Austrálie, 2006, 65 min

Jeden lékař pěje ódy na vitamíny obsažené v živočišných tucích, druhý před vámi demonstrativně spláchne kostku másla do záchodu. Ale že by jeden z nich uznal, že říká nesmysly, to ne. Tak co je pro nás vlastně dobré? Ve společnosti se pohybuje spousta mýtů ohledně našeho zdraví a nadešel čas uvést všechny polopravdy a polovýmysly na pravou míru. Australští dokumentaristé povolali tým odborníků a reportérů a společně povedou detektivní výpravu za objasněním těch nejběžnějších záhad, s nimiž si každý den lámeme hlavu. Opravdu vám chroustání mrkve dopomůže k lepšímu zraku a čokoláda naopak k akné? A opravdu je normální kartáček na zuby lepší než ten automatický? Oni už znají pravdu a jsou připraveni ji sdělit i vám… (oficiální text distributora)

redalert21 odpad!

Toto jsem jeste nezral, vetsi Píííííí** jsem snad na spektru jeste nevidel, trapne vyzkumy nuloveho vyznamu, a ten jejich "SURVIVAL" s čístícíma tabletama a speciální plachtama na vodu, to je opravdu SURVIVAL, myslim ze BEAR GRYLLS se musí obracet "v hrobě" obrazně, fuj ! ()