kaylin

Psychologický slasher „Poor Albert and Little Annie“ má jeden velký problém, kterým je jeho kvalita obrazová. Je vidět, že film neměl příliš velký štáb, a tak nezbylo na osvětlovače, kteří by trochu přisvětlili jednotlivé scény, a tak mnohé interiéry jsou hodně tmavé a obraz prostě zaniká. Je to škoda, protože ženy se zde objevují nahé a jsou skutečně krásné, alespoň pokud mohu soudit. Jako nápad se mi celý film líbí, provedení je ale prostě horší. ()

Karlos80

"I Dismember Mama" vydané na dvd, jinak také známé jako "Poor Albert and Little Annie", film je krajně špinavý psycho slasher o psychopatovi (Albert), který je posedlý ženskou čistotou, a nenávidí takové které sou nemorální a pochopitelně nečisté, tak takové ženy on znásilňuje a zabijí, většinou se jedná o lehčí ženy. Pak on si vytipuje asi desetiletou školačku Annie a tu se snaží chránit, no prostě směšné:-) Celkově je tedy tento ultra-levný grindhouse film, uboze nasvícen, slabý a hloupý po dějové stránce (některé scény jakoby se ani nezapadly, resp. v hororu nebo thrilleru byste je vůbec nečekaly), a především pak nudný na jakoukoliv akci a napětí, spíše zatracení hodnou věcí. Fanoušci hororu a gore budou zklamáni, název filmu této skutečnosti vůbec nenapovídá. Ztráta času. ()