Orgasm Torture in Satan's Rape Clinic

Horor / Pornografický
USA, 2004, 60 min

panjosef

Chachacha :-) No jako podle názvu jsem byl natěšený na nějakou naprosto zvrhlou prasárnu a nakonec se mi dostalo tady tohle :-) . Pokud bych měl tenhle krátký film přiblížit ostatním, tak mne jako nejvýstižnější napadá - Seduction Cinema. Přesně tak, produkci tohoto studia se tenhle nízkorozpočťák nejvíc blíží. Nejedná se moc ani o horor, spíš softcore eroťák s lehce hororovými prvky na zpestření. Je to o klinice, určené na posttraumatické terapie pro ženy, které byly znásilněny. Perverzní doktor a sestřička ovšem pro tyto terapie notně čerpají ze své vlastní zvrhlé fantazie. Jejich léčenou pacientkou je rudovlasá kočka Ruby Larocca. Máme tady pár softcore scén, některý s dildem, pár scén řezání spodního prádla a nějaký to hypnotizování, pokus o útěk a pár těch horor prvků. Vše je vyplněno neustálým vzdycháním a naříkáním naší pacientky. Rozpočet je fakt hodně nízkej, takže od toho opravdu moc nečekejte. Satan's School for Lust od Seduction Cinema s Misty Mundae v hlavní roli je o něco povedenější. Podívat se na to může myslím každý, že se tam toho až tak moc neděje je celkem jedno, člověk na to občas koukne :-) Jo, ty nízkorozpočťáky mám rád :-) . Těch 45 minut je na tenhle film až až, spíš mi některé scény přijdou až zbytečně zdlouhavé, takže z těhle důvodů dávám hodnocení jaké dávám. ()