Večer pod lampou

(pořad)
všechny plakáty
Publicistický
Slovensko, 2011, 230 min

Diskusná relácia verejnoprávnej RTVS s moderátorom Štefanom Hríbom - naživo. (oficiální text distributora)

kapo73

Kvalitné diskusné relácie (nemyslím len politické) akoby v dnešnom svete chýbali. Táto je podľa mňa potrebná ako soľ. Človek sa môže zamyslieť nad rôznymi vecami okolo nás a to z rôznych pohľadov. Navyše tomu aj rozumie, čo hovoria. Viac ako dobrý moderátor aj témy. ()

legenda2

Voľná a neviazaná diskusia o Bohu, vesmíre, živote, športe a politike - reálne a s fundovanými hosťami... Skvost druhého programu verejnoprávnej televízie, kam tento program bezpochyby patrí. Kritizujem však nepostačujúcu interakciu medzi hosťami a divákmi, stále sa opakujúcich jednotvárnych hostí a zníženú objektivitu Š. Hríba. Vyzdvihujem však minutáž, hĺbku diskusií, odbornosť jednotlivých hostí a príjemnú hudobnú vložku, kde dostávajú šancu neznáme a začínajúce kapely. ()

FANzNR

Jedna z mála relácií na Slovensku, ktorá stojí za pozretie (ak nie jediná!)...týždeň čo týždeň zaujímaví hostia, zaujímavé témy, ktoré aktuálne hýbu svetom či naším malým Slovenskom...PS : upozornenie pre ľavičiarov - sledovať len na vlastné riziko!... ()

Yelush

Veľmi dobrá relácia, ktorú si vždy rád pozriem a keďže som pravicovo orientovaný, nevadí mi ani politická zaujatosť a Hríbove tendenčne vedené debaty, aj keď s tým samozrejme s nadhľadu nesúhlasím, pretože vo verejnoprávnej TV by sa mal zdržať svojich pravicových pocitov a mal by sa aspoň snažiť byť iba apolitickým moderátorom. Preto je aj chyba, že mnohé politické debaty sú nie príliš vyvážené oboma spektrami a keď je tam len pravicová partia, tak len kamenujú a kamenujú a zvyčajne si to odnáša Fico so Slotom, Mečiarom a komunistami či najnovšie aj Matovič. Apolitické debaty sú samozrejme v poriadku. ()