Remini

Mohanovi zomiera matka a tak sa rozhodne splniť jej najväčšie želanie - oženiť sa. Samozrejme nie naozaj! Sused mu 'dohodí' Rajini, ktorá na pár dní predstiera, že je Mohanovou láskou. Ale hľa! Mama sa začne cítiť lepšie, 'nevestu' si obľúbi a najradšej by ich už videla zosobášených. Mohan by vlastne ani nenamietal, keďže sa do Rajini zaľúbil. Je v tom ale háčik - Rajini je v skutočnosti Champa, vychýrená kurtizána, ktorá sa nechala najať Mohanovým susedom, aby si privirobila. *** Stále rozkrikujem svoju nízku toleranciu k melodráme a druhá polovica filmu bola jedna obrovitánska melodráma :( Príbeh sa pekne rozvíjal, Sunil Dutt bol svojho času riadny fešák a Vyjayanthimala bola úžasná. Keď sa ale Champa zaľúbila do Mohana a zmenila sa na úctivú ženu a blah blah blah, začala som sa nudiť. Na druhej strane obdivujem, že sa rozhodli natočiť film, v ktorom tak otvorene kritizovali spoločnosť (a hlavne mužov!!). A už vôbec som nečakala ten koniec. Zahanbene sa priznám, že ma rozosmial :( *** Krásne tance vo filme s Vyjayanthimalou nemôžu chýbať. Okrem nich ma ale veľmi milo prekvapil aj text k Auran Ne Janam Diya Mardon Ko. *** Prvá polovica na 4*, druhá na 2*. ()