Juegos de verano

všechny plakáty
Pornografický
Argentina, 1973, 90 min

Kusko.t2 odpad!

Argentínsky porno film otrasnej kvality! Údajne existuje viacero verzií filmu a to od tzv. “nevinnej“ až po “hardcore“. Osobne som mal možnosť vidieť verziu o minutáži 80 minút, ktorá obsahuje aj klasické porno zábery. Chabý príbeh, netradične živiaci svoju nezaujímavosť po väčšinu času filmu, utláča zábery očakávanej “akcie“ do úzadia ako by o ne ani režisér a scenárista Juan Antonio Serna nemal vôbec záujem. Keď už sa nejaké dostanú na radu, nie je to žiadna výhra. Nuda pokračuje... ### Skupinka mladých ambicióznych ľudí z mesta prichádza na izolované miesto uprostred prírody, aby prenechali voľný priebeh svojim sexuálnym emóciám. To je gro a zároveň aj celá obsahová náplň filmu. Jedno jediné svetlejšie miesto zaujímavé istou porciou netradičnosti je azda scénka milovania nadržaného páru v klietke plnej pobehujúcich králikov. Pri akte partnerke nestačí len jej milenec, ale berie do náručia aj vyjaveného huňáča, ktorého stláča a mazná sa s ním, akoby od neho tiež očakávala ejakulát :) ()