Rychlost zabíjí

• USA Speed Kills
USA / Jihoafrická republika, 2012, 6x46 min

1. série
1. díl (Oceán):
 Pod mořem přežijí jen ti nejrychlejší. Lachtani své oběti zabíjejí zlomením vazu a ústonožci rozdávají rány se zrychlením rovným střele.

2. díl (Savana): Sledujte gepardy a gazely v pradávném závodě ve zbrojení a krokodýly, jak projevují svou obrovskou sílu.

3. díl (Džungle): Lovci v džungli jsou mistry převleků. Jejich tajnou zbraní je však rychlost. Jazyk zmije gabunské a chameleona patří k nejrychlejším.

2. série
1. díl (Černá laguna): Ve světě mezi oceánem a řekou, kořeny mangrovů a mořskou trávou se vyskytují zabijáci, kteří umí vyvinout neuvěřitelnou rychlost.

2. díl (Temné podsvětí): Netopýři schopni echolokace, skákající kočky a obrovské žáby se umí ve stínu lesů pohybovat překvapivě rychle.

3. díl (Spálená poušť): Prozkoumáte rychlost zvířat v oblastech, kde je slunce nemilosrdným nepřítelem. Rychlý únik před jeho žárem je však pouhým začátkem. (National Geographic)

Ripley

Tenhle ten způsob zpracování dokumentů nemám rád.Záběry jsou fajn,ale klipovitost,zrychlené zoomování a primitivní animace mě nutí hodnotit pouze průměrem. ()