Lekárova náklonnosť k tínedžerskej pacientke sa zmení na nebezpečnú posadnutosť, ktorá ohrozí nielen život mladého dievčaťa, ale aj jej blízkych... Tínedžerka Sophie Greenová sa ocitne v nemocnici po nešťastnej autonehode. Vďaka doktorovi Albertovi Beckovi sa dostane zo štádia ohrozenia života veľmi rýchlo. Po operácii sa zotavuje výborne, a to len vďaka Beckovi, ktorý jej venuje všetok svoj čas a energiu. Sophiina mama Adrienne si však začne uvedomovať, že jeho starostlivosť nabrala trocha iný smer. Alebo nie? Materinský inštinkt predsa nikdy neklame! (TV JOJ)

Tryskomyš

Tento film snad u nás ani neběžel. Viděla jsem na JOJ ve slovenském znění. Myslím, že slovenština neubrala nic na filmovém zážitku. ()

Karamanlis

V rámci filmografie starnúceho Erica Robertsa, ktorý v poslednej dobe prikývne naozaj na všetko a každoročne sa mihne v 20-30 snímkach pochybnej kvality patrí Stalked by My Doctor určite k tým lepším kúskom. Roberts deviantného kardiochirurga stvárnil vcelku vierohodne, škoda len, že v mojom prípade bol jeho herecký výkon sprznený nekvalitným dabingom televízie JOJ. ()

• Doktor Albert Beck (Eric Roberts) bol vo vydaní z 15. júla 2016 zaradený medzi „50 najpamätnejších darebákov TV Guide“. (Zeker)