Bokutachi no Kogen Hotel

• Japonsko 僕たちの高原ホテル (více)

Ayumi Aizawa, mladý samotář milující letadla, pracuje ve dříve velmi proslulém hotelu. Po náhlé smrti jeho drahocenného dědečka Kenzabura se uzavřel do sebe a odmítá komunikovat s ostatními lidmi. Na místo zničehonic přijíždí nový manažer Ryuuya Sawashiro, který se z neznámého důvodu snaží hotelu vrátit jeho prestiž a Ayumimu radost ze života. (goshyes)

Lex.San

Krátce a stručně, bylo to nudné. Příběh se táhnul a já pořád doufal v to, že teď nastane ten zlom a z nudného příběhu bude něco víc. Bohužel, z žabáka se princ nestal. Jak linka se snahou vytáhnout milého Ayumiho z jeho ulity, tak linka s proměnou hotelu na ten nejpohostinější kout světa, mě nijak neoslovily. Žádná z postav nevzbudila můj zájem. Všechny zůstaly v té skupině, u které vám je jedno, jestli vůbec existují či nikoliv. Hudby jsem si v průběhu příběhu nějak nepovšimnul a ending byl takový ten klasický j-pop, který neurazí, ale nijak neosloví. A hodnocení? Dám 2* za pěkné frišné počasí, které příběhu dominovalo a za myšlenku, že pracovat v pohostinství je makačka, protože takovou péči, kterou se manažer hotelu oháněl, nemá jen tak někdo. (4/10) ()