Počasí navzdory

• USA Weather Proof
všechny plakáty
Reality-TV / Dokumentární
USA, 2009, 22 min

Meteoroložka a kaskadér testují hranice lidského přežití v krizových podmínkách. Co všechno člověk dokáže v největším ohrožení? Poznejte, jak se zachránit při pádu laviny, v hořícím domě či potopeném autě... Meteoroložka televizní stanice Weather Channel Stephanie Abramsová společně se zkušeným hollywoodským kaskadérem Newtonem Wimerem testuje podmínky pro lidské přežití v řadě simulovaných krizových situací. Stephanie a Newton se s týmem vydávají do hor, kde s pomocí výbušnin nasimulují lavinu. Předtím ukryli do sněhu čtyři umělé figuríny, z nichž každá je jinak přizpůsobená k tomu, aby ji horská služba pod sněhem našla. Která ze čtyř variant bude nejlepší pro přežití? Dále vyzkoušejí, jaké možnosti záchrany má člověk v autě zaklesnutém pod vodou, nebo budou analyzovat jednotlivé způsoby ochrany před požárem domu. Vyzkoušejí také dva stany pro kempování v přírodě a potvrdí se, že pro případ deště nebo vichru se více vyplatí ten, u kterého je nutné si trochu připlatit. Čeká vás ještě vybudování úkrytu udržujícího teplo v případě uvěznění v ledové pustině. Ale tím seriál, který vám možná jednou pomůže v boji o holý život, rozhodně nekončí. (TV Prima)

Everyone odpad!

Idiocie nezná mezí. Vhodné pro děti ze základní školy. Zprvu jsem nevěděl, zda ty pokusy a rozhovory myslí vážně. Myslí. Z perspektivy parodie - nadprůměrné. ()