Rising Fear

Režie:

Tom Getty

Scénář:

Tom Getty

Když je bývalý mariňák obviněn z teroristického útoku, rozhodne se vypátrat, kdo za tím vším stojí. Brzy odhalí spiknutí, které ohrožuje celý národ. Bude se muset rozhodnout se mezi svobodou milionů lidí a vlastním přežitím. (Filmbox)

VelkyMrB

Eyou. Máme tu další parádní béčko, které skoro ujde. Zpracování je tedy opět příšerné. Kamera se třese tak moc, že né jeden člověk z toho dostane mozkovou obrnu a zničený asfalt či beton se chová jako sklo. Plány teroristů jsou na tento druh filmu docela promyšlené a i dávají smysl. Co už moc ne, tak atomová bomba na srdeční pohon. To je, ale opravdu mentální kolaps. Ke konci filmu jsem se těšil na opravdové výbušné orgie s naprosto příšerným zpracováním, ale někdo byl nejspíš moc líný na to, to vyrobit, tak nám zbyla jen černá obrazovka. PS: Tohle je film defakto jednoho muže, protože v titulcích je Tom Getty asi tak milionkrát. Půlka titulků je prostě jen CTRL C :D. ()

kaylin

Skoro to i na začátku vypadá, že by to mohl být celkem chytrý thriller, i když malinko levnější. Teroristické útoky jsou poměrně aktuální a líbí se mi, že tady se nutně nejedná o snahu teroristů arabského původu, i když i ti jsou do toho nakonec zakomponováni. Snímek se ale spíše mění v akční jízdu, trochu bezduchou, kde se to poselství ztrácí. ()

Časové pásmo bylo změněno