Jam mot ilooneun segseu 2

• Jižní Korea 잠 못 이루는 섹스2 (více)
Drama / Pornografický / Romantický
Jižní Korea, 2016, 77 min

Režie:

Min-hwan Lee

Mi-rae Jeong je talentovanou spisovatelkou. Úspěšnou a vyhledávanou pro svůj typický realistický pohled. Práce měla vždy dostatek; dokázala si vybudovat věhlasné renomé, finančně se zajistit na dalších deset let a vlastně dokázala dosáhnout na vše, po čem kdy toužila. Jenže jak člověk stárne, začíná mít pocit, že o některé věci z všedního života díky svým pracovním povinnostem přichází, a tak Mi-rae začíná některé nabídky odmítat a vůbec si na svá ramena brát jen několik málo specifických nabídek, vhodných pro její odbornou realizaci. Když je ji ale nabídnuta spolupráce se společností, zabývající se tvorbou erotických komiksů pro dospělé, bere nabídku jako obrovskou výzvu. Protože se nikdy dřív v podobném prostředí nepohybovala, ba ani se o něj nezajímala, rozhoduje se i ve svém soukromém životě nasbírat veškeré potřebné zkušenosti, podněty, pro co nejdokonalejší popsání erotických kratochvílí dospělých; sexuálně experimentuje s mladšími muži, vyhledává si erotickou literaturu a ve výsledku se do celé problematiky erotického svádění zcela potápí. O to větším rozčarováním pro ni je pozdější zamítnutí všech jejich nápadů výrobní společností, která je nepovažuje za dostatečně propracované. Mi-rae má však v rukávu ještě jedno eso. To ale až vytáhne, padnou všichni na kolena. (Conspi)