poster

Prodigy

Drama / Sci-Fi / Thriller

USA, 2017, 80 min

Kamera:

Hisonni Johnson

Producenti:

Alex Haughey

Střih:

Brian Vidal
(další profese)

Komentáře uživatelů k filmu (3)

 • cashflower
  **

  Nezávislý snímok postavený na rozhovore nebezpečného jedinca v podaní malého inteligentného dievčaťa a psychológa. Jadro príbehu síce nieje nijak inovátorske, no dvojvrstvovú logickosť si drží na prijateľnej latke, čo už ale nemôžem povedať o podporných bodoch, ktorým sa zahmlieva pointa, v pokuse o vyskladanie scenáru... Kamera, réžia a celková herecká kvalita nijak neuchvátili.. ..film na jedno pozretie, ktoré časom vyfučí... .. --45%--(14.3.2018)

 • kaylin
  **

  Snímek vůbec nemá špatné téma. Psychiatr hovoří s mladou holkou, která by mohla být velmi nebezpečná. Zajímavý kontrast mládí a dospělost, zkušeností a geniality, potažmo šílenství. Dle mého se z toho ale nepodařilo vytěžit maximum a chvílemi jsem měl pocit, že snímek už docela nudí a moc nikam nevede.(29.3.2018)

 • WUTEN
  **

  Malá pihatá psychopatická 9 holčička co si myslí že přelstí strejdu Googla. Je zavřená v nějakém přísně střeženém komplexu a při rozhovoru s psychologem jí obléknou kazajku. Psycholog se snaží vypátrat příčiny toho proč se chová tak jak se chová a snaží se odkrýt její temnou minulost. Celý ten příběh je velmi nudný, je to rozhovor, psycholog klade otázky a tahle pihatá Irka se tomu většinou vyhýbá a sem tam na něco odpoví. Abych to shrnul, akce je tam minimum, napětí také, příběh na konci nelogický a ono vůbec ten příběh od začátku nedává moc smysl protože vy o té holce nic nevíte a vůbec nechápete proč tam za ní leze nějaký psycholog. Když ta holka ví proč tam je zavřená a ví to i pracovníci samozřejmě a už jí vyslýchalo několik psychologů tak proč tam leze ještě jeden cucák s diplomem. Za ty dialogy s psychologem a herecké výkony dávám 2*.(12.3.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace