Banned in America VI

Kusko.t2

„Žiadne slová nemôžu vierohodne vysvetliť zábery, ktoré teraz uvidíte. Z toho dôvodu sme sa rozhodli ich nekomentovať, preto nechajte tieto šokujúce zábery hovoriť samé za seba. V posledných dňoch sme sa stali svedkami jednej z najväčších tragédií modernej Ameriky s akou sa ostatný svet mohol stretnúť. Teroristi zaútočili na WTC v New Yorku, čím sa táto udalosť stala vďaka svojej ničivej katastrofe jednou z najväčších prejavov teroristického násilia. Zábery sú skutočne tie najšokujúcejšie, s akými ste sa mohli stretnúť. Prosím, sledujte na vlastné nebezpečenstvo pretože všetky sú reprezentované vo svojej uncut podobe s plnou šokujúcou grafikou.“ Teroristický útok na WTC v roku 2001 poskytol distribučnému štúdiu Anastos Entertainment Group Inc. (AEG) zámienku, aby vydalo pôvodne po piatom záseku neplánovaný šiesty diel, ktorý ťaží hlavne z tejto tragédie. Dokument rozdelený na kapitoly (WTC, Deadly Pursuit, Tragedy of War, Third World Atrocities, Cult Rituals, America 9/11/01, Terror in America) neprináša síce zberateľovi shockumentu veľa nového, výpovedná hodnota reality je však stále úderná. ()