Gangs of Death Volume 1: Crips & Bloods

• USA Shock-X-Treme, Vol. 3, - Gangs of Death

Kusko.t2 odpad!

„Crips and Bloods – gangsterský shockument. Poznámka producenta: Tento film obsahuje graficky odpudivé scény. Sledujte na vlastné nebezpečenstvo. Účelom tohto programu je odhalenie podstaty násilia v gangoch. Nesnažíme sa ospravedlniť tieto činy a nepodporujeme takúto formu násilia. Chceme aby ste Vy ako diváci boli informovaní o tejto skutočnosti a takouto formou vám pomohli otvoriť oči aby ste sa mohli vyhnúť násiliu gangov. Ak ste nováčikom v gangu alebo premýšľate o tom stať sa ich členom dúfame, že sa z projekcie tohto programu ponaučíte a neurobíte tú istú chybu ako účastníci videa. Prosím, pomôžte nám zastaviť násilie!“ Panic Pictures a Lorenzo Munoz Jr. uvádza 100% gangsta fake označený aj ako „Gangs of Death Volume 1: Crips & Bloods“ (na DVD otitulkovaný ako Shock-X-Treme, Vol. 3, - Gangs of Death), kvalitou rovnajúci sa domácemu videu zbytočnej hodnoty. Obete násilia gangu – poctivo naobliekaní a zakuklení dobrovoľníci až k päte sa nechali pre potreby filmu nahovoriť na amatérsku formu „Faces of Death“. Keďže v podstate na ich „tuhých“ telách nie je vidieť ani kúsok kože (vrece hnoja s navlečenou mikinou by odviedlo tú istú prácu), rozhodujúci herecký výkon stojí a padá na snahe ľahni a tvár sa mŕtvo. Otrasná skúsenosť! ()