Serendipity

AhojTuHanka

Film mi doporučil můj učitel Indonéštiny z Indonésie, a byť na dramata vůbec nejsem, docela mě to překvapilo :D Slaďárna to byla velká, ale vlastně jsem si to užila, nápadité love story s prvkama z Indonéské společnosti. A pobavila mě učitelka hrajicí Wild Rift na mobilu při čekání než žáci dopíšou písemku :D Jediné co bych vytkla je asi charakter hlavní postavy Ran, která je pro ostatní kluky velice atraktivní, ale nějak mi uchází proč - pokud neberu vzhled, je taková zamlklá, a vlastně se nedozvíme ve filmu nic, čemu by se věnovala, v čem by byla zajímavá. Ani nijak vtipná není nebo tak něco. Vlastně jen jednou napsala hezkej text k písni. Jinak má furt problémy, brečí, je naštvaná, smutná a všichni kolem ní poskakujou. Na druhou stranu Anjay, skvělej a vtipnej hudebník, co je i slavný díky Youtube kvůli ní dělá první poslední, ale ve výsledku mu to je k ničemu, a člověk pak přemýšlí, proč se do ní teda tak zamiloval ? Ano, láska si nevybírá, ale že by si ze všech těch holek zrovna vybral tu nedostupnou, nudnou, zamlklou holku, která vlastně nijak v ničem nevyniká? Nevim nevim. ()