LukyHell

Film ze subžánru Found Footage, takže jestli nemáte rádi rozklepanou kameru, hodně střihů a noční nátáčení v lese, tak tenhle film určitě nebude pro vás. Jestli ale stejně jako já máte podivnou zálibu v tomtu žánru, tak vás čeká příjemné překvapení. FF je nejčastěji horor a proto jsem rád, že tvůrci z tohohle směru odbočili a to do science fiction. Hororový element tu stále je, ale mnohem výraznější jé téma cestování časem, případně časové smyčky a to ja se zachovají naši filmaři, když na tenhle fenomén narazí. A když se mi film trochu rozležel, tak i ta motivace postav a jejich chování dává v rámci filmu smysl. Svůj názor si ale můžete udělat sami, film je zatím dostupný na youtubu zdarma. ()

B3n

Mohol to byť parádny FF film, lenže trpí tým, čo väčšina filmov, ktoré majú režiséra, scenáristu, kameramana aj hlavného hrdinu jedného a toho istého človeka (čo pri FF nie je nejaká výnimka, ale takmer vždy je to na škodu veci). Problém je v tom, že tento autor buď nepočúval, čo mu okolie hovorí, alebo mu to nemal kto povedať, že to s tými ostrými prskavkovými zvukmi, ľakačkami, kedy sa zároveň deformuje a mení obraz toho VHS záznamu, preháňa. Sú ich tu snáď stovky, je to veľmi otravné. Inak príbeh je fajn, potvrdzuje sa, že najväčším nepriateľom človeka je on sám sebe. ()