Close Encounters of the Fifth Kind

Jde o další film ze série UFO dokumentů od Dr. Stevena Greera. Film nejprve komentuje současnou situacii ufologie – dobu, kdy se v mainstreamových novinových článcích a televizních novinách znovu začínají objevovat nadpisy o možném mimozemském životě a o vládních tajných programech. Zbytek dokumentu, tedy většina, je o tzv. „CE-5“ Tedy typu kontaktu s mimozemšťany, který je iniciován z lidské strany. Film prezentuje různé záběry z akcí, kdy byly prováděny protokoly CE-5 a také různé rozhovory s participanty. Dokument také představuje některé názory vědců, zkoumající povahu lidského vědomí. (Honza784512)

Hlebka odpad!

Ako ktokoľvek mohol veriť tomuto očividnému šarlatánovi, vyráža dych. Greer NIKDY nepredložil ani jediný dôkaz, ktorý by preukazoval NEJAKÉ jeho tvrdenia. Nedokázal som sa dostať cez 15 minút tohto zrecyklovaného odpadu- rovnako ako jeho predchádzajúci "dokument" vytvorený z úplnej fikcie  Unacknowledged. Je mi skutočne ľúto niekoho, kto je stratený a hľadá vo svojom živote odpovede, počúva a podporuje všetko, čo hovorí Steven Greer. ()