Reklama

Reklama

zpět na všechny novinky
Netflix zavádí příplatek za sdílení účtu

Netflix zavádí příplatek za sdílení účtu

24.05.2023 Autor dO_od

V loňském roce Netflix oznámil, že chystá určité změny týkající se sdílení účtů mimo jednu domácnost. No a ohlášené změny jsou konečně tady. Čeští předplatitelé Netflixu s tarify Standard nebo Premium tak už mohou přidat do svého účtu dalšího uživatele mimo svoji domácnost (IP adresu), přičemž každý takový přístup je bude stát 79 Kč.

 

U Standard paušálu je to maximálně jedna další osoba, u Premium pak dvě. Hlavní majitel účtu tohle může provést v nastavení na webu případě ve Smart TV, dotyčnému následně přijde potvrzovací e-mail s pozvánkou a instrukcemi. Co se kvality streamovaní, v zásadě se pro tyto extra uživatele nic nemění. Musí jim však být více než 18 let a mohou vlastnit pouze jeden profil. Také musí žít ve stejném státě a nesmí k připojování používat VPN či jinou podobnou službu.

 

Netflix novinku zavedl plošně také v Americe, kde mimo jiné uživatele také informuje o tom, že si majitel účtu může samozřejmě službu v klidu dál užívat nejen doma, ale také na cestách či na dovolené. Nicméně celý krok má za cíl odradit sdílení účtu s kamarády či rodinou, opakovaná cizí připojení mohou vést až k zákazu a zrušení účtu.

Reklama

Reklama

Nejčtenější novinky

Kaskadér propadl, přesto má napsané pokračování

Kaskadér propadl, přesto má napsané pokračování

06.05.2024

Kinaři teď nemají zrovna nejlepší časy. Blíží se totiž letní sezóna, která tradičně bývá nařachaná těmi největšími blockbustery a do pokladniček kin často nasype cenné zlatky. Jenže se zdá, že ta… (více)

Nejnovější novinky

Filmoví velikáni v Cannes budí rozpaky

Filmoví velikáni v Cannes budí rozpaky

21.05.2024

Vyjma hokejových komentátorů jsou v těchto dnech nejzaměstnanějšími pracovníky v celé Evropě nejspíš ti šťastlivci, kteří v Cannes drží stopky a měří, jak dlouho po skončení filmu trvají které ovace… (více)

Svět knihy Praha přivítá hosty ze 40 zemí

Svět knihy Praha přivítá hosty ze 40 zemí

20.05.2024 Reklama

Mezinárodní knižní veletrh a literární festival Svět knihy Praha 2024 nechá prostřednictvím 801 účinkujících nahlédnout do současné literatury 40 zemí a regionů, čímž o třetinu překonává předchozí… (více)

Cillian Murphy se vrací k zombíkům

Cillian Murphy se vrací k zombíkům

18.05.2024

Kolem málokterého projektu je v posledních měsících takové haló jako okolo další Boyleovy apokalyptické vize. O pokračování filmů 28 dní poté a 28 týdnů poté, v nichž Británii zachvátil virus, který… (více)

Reklama

Reklama