foto

Diana Korbelová

  • nar. 7.5.1996 (23 let)

Biografie

Diana Korbelová, známá také pod uměleckým jménem Rewoten Dee, se narodila 7. května 1996. Svůj pěvecký talent podporovala již od školky jako členka sboru Sluníčko, později na hudebně zaměřeném Gymnáziu Jana Nerudy a nyní na Mezinárodní konzervatoři Praha, kde studuje obor jazzový a popový zpěv. Taky je zpěvačkou kapely New World Order.

Ještě víc se věnuje herectví. Začínala na divadelních prknech v Kladně, kde dva roky vystupovala v Městském divadle. Na konzervatoři ji oslovila Improliga a též dostala roli v pražské RockOpeře, odkud vedla cesta k televizi. Mihla se v několika dílech nováckého seriálu Gympl s (r)učením omezeným a do povědomí většího okruhu diváků se pokusí nyní dostat rolí Marie v nekonečném seriálu Ulice.

Diana je umělkyní každým coulem. Účesy mění jako ponožky, ve volném čase ráda fotí, skládá hudbu a tvrdí o sobě, že je milovnicí toho pravého umění.

Kuzzie

Herecká filmografie

TV seriály

2005 Ulice (TV seriál)

Fanoušci tvůrce

tvůrce nemá žádné fanoušky
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace