Absolutně Scary (2003)

Je to sice pitomost, ale člověk se dost často fakt slušně zasměje a zbytek filmu se usmívá a podivuje co všechno se dá zparodovat.

...a bude hůř (2007)

Skvěle převedená knížka na film. Konec sice vzali trochu šmahem, ale tu atmosféru doby ztvárnili perfektně.

Adažio (2000)

Fakt divný film, po stránce příběhu a zpracování. Po hudební stránce v pohodě (vážná hudba, tim nikdo nic nezkazí). ;-)

Addamsova rodina (1991)

Dnes už klasika, tahle rodinka je fakt povedená.

Agent Cody Banks (2003)

Dost hloupej film, plnej trapností a jen díky moc pěkné Angie Harmonové se na to dalo koukat.

Agenti dementi 2 (2008)

Ještě lepší než první díl ! Takhle obdivuhodně ztvárnit kultovní komiks na plátně jen tak někdo neumí. Kde sebrali herce aby vypadali totožně s předlohou to fakt nechápu, ale povedlo se. Mimochodem po šmoulech druhý nejznámější komiks ze španělska.

Agenti nula nula (2004)

Není to tak hrozné jak se zdá, je to tuctová komedie parodující Jamese Bonda, s občas trapným humorem, ale občas i celkem fajn vtípky a hlavně je to plné parádních roštěnek. ;-)

Agentky D.E.B.S. (2004)

Bomba film, chci bejt taky agentka DEBS co se do ní zamiluje Jordana Brewster. Celej film mě mile překvapil a nejvíc práve Jordana, tvůrci mohli být ještě odvážnější a udělat s ní nejakou nude scénu. (to bych pak dal plnej počet *) ;-)