Nenávist (2020)

Dvě slova: RIP Kayako

Nerve: Hra o život (2016)

Jedna za to, že to není úplně odpad (ale snaží se teda solidně), druhá za MGK.

Nevidomá (2020)

Divím se, že tu ještě nikdo nezmínil Before I go to sleep s Nicole Kidman. Ne úplně stejné.. ale na jedno brdo? To ano.

Night Stalker: Hon na sériového vraha (2021) (seriál)

Na těchto dokumentech Netflixu oceňuju především to, že neomílají pořád dokola již nesčetněkrát slyšená, veřejně dostupná fakta o vrazích, ale soustředí se na hůře dostupné autentické výpovědi svědků a vyšetřovatelů. Oblasti sériových vrahů se věnuji přes 20 let, a proto mě nepotěší víc, když i po tak dlouhé době přijde někdo s takovouhle náloží The Night Stalker Trivia. PS: A pak se divte, proč mají novináři takovou pověst, jakou mají.

Normal (2009)

Na mně tam bylo až moc sexu, který nesouvisel s panem Kňažkem. Případ Petra Kurtena znám velmi dobře a troufnu si říct, že i podrobně, tudíž jsem od tohoto filmu čekala poněkud více kontroverzních záběrů, než holý zadeček pana Gajdoše. Na druhou stranu, pokud touto scénou chtěl pan režisét poukázat, jak se pan obhájce Gajdoš začíná s panem Kurtenem sžívat, tak budiž. Ale ano, užila jsem s to. za prvé, protože to bylo v kině. za druhé, že film nebyl obyčejný, hrál si s barvami a ukazoval realitu, čímž splnil nálepku "podle skutečné události" - ne jako většina filmů takto označovaných (nebudu jmenovat Texaský masakr). A paní Dagmar? nádhera!

Občan Havel (2007)

Havel na hrad! *souhlasím s komentářem od Tosima"

Odebrat z přátel (2014)

Bavilo mě to, ale teda ne proto, že by to měl být horor (není). Bavilo mě to proto, že se nemusím dívat na x sérií Gossip girl, tady to mám jako jednohubku.

Odcházení (2011)

Tato hodnocení, co tu jsou... ta jsou velmi smutná.