dresi

dresi

Česko

<< předchozí 1 2 3
    • 20.4.2019  22:03
    Naše planeta (TV seriál) (2019)

• 10.11.2018  22:53

Usually, when people ask how I'm doing, the real answer is I'm doing shitty, but I can't say I'm doing shitty because I don't even have a good reason to be doing shitty. So if I say, "I'm doing shitty," then they say, "Why? What's wrong?" And I have to be like, "I don't know, all of it?" So instead when people ask how I'm doing, I usually say, "I am doing so great.

• 3.1.2018  21:00
    Lucky (2017)

Nejstylovější rozlučka, která se mi v závěru trefila přímo do srdce. Měj se, Harry.

• 5.9.2017  19:04

Lynchovo osmnáctihodinové fuck you nostalgii, které Ti v závěru podrazí nohy nekoncentrovanou beznadějí a temnotou. Dobro nevyhrává a není úniku. Poslední scéna ve mně bude rezonovat hodně dlouho.

• 13.7.2017  20:51

This is the water. And this is the well. Drink full and descend. The horse is the white of the eyes and dark within. Až se tě někdo za 30 let zeptá, kdo to byl Lynch, pusť mu tuhle epizodu. Největší trip v seriálové historii.

• 7.5.2017  19:34

“History is not the past.“ Spolu s 13th required viewing.

• 3.5.2017  23:12
    Glory (2016)

Nech to na Bulharech, aby z poctivosti udělali hřích. Východoevropská facka na kolejích.

• 3.3.2017  12:28
    Mlčení (2016)

“Deep in each man is the knowledge that something knows of his existence. Something knows, and cannot be fled nor hid from.” - Cormac McCarthy, The Crossing

• 4.2.2017  16:11

Pravidelná dávka středoškolských emocí.

• 24.12.2015  20:57
    Knick: Doktoři bez hranic (TV seriál) (2014)

This is all we are.

• 25.10.2015  19:57

Vyprávění o samotě.

• 24.10.2015  22:13

Je pravda, že hlavně Wilsonovo kulhání v divočině mohlo být trochu sestříhané, ale jinak je ta úvodní, hodinu a půl dlouhá seznamovačka s postavami skvělá. Dialogy parádní, Jenkins si senilního a ukecaného starce dává jak pán a pětihvězdičkový knír Kurta Russella by měl být jednoznačně využíván častěji. U závěrečné kanibalistické zabíjačky, která obsahuje návod jak co nejrychleji a nejodporněji naporcovat člověka, už jsem jenom fandil, aby z ní všichni vyvázli živí. Zahlerovy knížky si musím sehnat.

• 20.6.2015  22:53

• 17.5.2015  10:15
    Slow West (2015)

Všechno jak má být. Málomluvný kovboj a klasická zápletka s neobvyklým tragikomickým nádechem, jemnou melancholií a groteskními situacemi. Takhle nějak by asi vypadal western od umírněnějšího Wese Andersona.

• 1.3.2015  21:24

Smutné léto utopené ve stereotypu. Stejně ale ve mě nakonec ty noční toulky zanechaly příjemný pocit. Nicole za těmi gejzíry určitě odletěla. Tím jsem si jistý.

• 7.12.2014  15:48
    Slídil (2014)

Slizký zlodějíček Gyllenhaal a společenská posedlost po negativismu skrz objektiv kamery. Láska k nočním ulicím Los Angeles mě nikdy neopustí.

• 29.11.2014  17:53

Touha vás rozloží. A to doslova.

• 15.11.2014  16:44
    The Guest (2014)

Wingard mě prostě baví. Sexy, temné a opět správně ujeté. The Guest je plný nostalgie k osmdesátkám, navrch přihazuje jeden ze soundtracků roku a je to vlastně jediný "superhrdinský" film, který letos potřebujete vidět. Vynechte trailery a synopse a pusťte si to.

• 22.10.2014  21:26

Cítil jsem tlukot Nickova srdce.

• 19.10.2014  13:15
    Young Ones (2014)

Což o to, svět si tu Paltrow vytvořil pěkný, jenže to je tak všechno. Shannon navíc moc času před kamerou nedostal a po něm tam jsou pouze otravné děcka (hlavně Fanning), které ve mně vyvolávaly silné pocity nenávisti.

• 5.10.2014  16:52
    Zmizelá (2014)

Manželské psycho z předměstí s už tradičními Fincherovými trademarky. Jediné co scházelo byl údernější konec, který by všechno rozsekl. Toho vyšumění do prázdna je tady celkem škoda.

• 5.10.2014  16:28

Nakonec spíš převážilo zklamání. Na můj vkus až příliš patosu, nedotažených myšlenek a stupidních dialogů z úst údajně velmi chytrých lidí. Proto je asi lepší u toho moc neuvažovat, což je u filmu, který proti sobě staví dvě protichůdné filozofie špatně.

• 13.9.2014  18:59

Nesnesitelný a skrz naskrz umělý film.

• 22.8.2014  08:28
    Chlapectví (2014)

Kouzlo neodolatelné přirozenosti a obyčejnosti.

• 27.7.2014  23:42

Texaský neo-noir se vším všudy. Zdánlivě banální příběh o pomstě je naštěstí veden jiným směrem, než je obvyklé. Osmdesátkové synthy, správně dobový feeling a přesní herci. Jen by Mickle mohl občas aspoň trochu zrychlit.

• 22.7.2014  23:09

Swanberg prostě točí život. Ber nebo nech ležet. Zase jsem se většinu filmu přiblble usmíval a i když mě Happy Christmas nesemlelo tak jako Drinking Buddies, pořád jsem dostal přesně to, co jsem chtěl. Annu Kendrick tady nejde nemilovat. Tak zas za rok, Joe. 8/10

• 13.7.2014  13:22
    Vyvrhel (1991)

Cesta k sebedestrukci; ztráta víry v cokoliv. Ďábelský Mortensen zanevřel na svět a káže nihilismus.

• 3.7.2014  22:40
    Stopy (2013)

Mám slabost pro tvrdohlavé dobrodruhy, kteří se snaží utéct od neustále dotírající společnosti. Tiché, ale krásné putování po jednom vyprahlém koutě světa.

• 3.7.2014  10:25

Unikátní zážitek. Od podivné, filozofující komunity lidí, přes osamělou meditaci v přírodě až po odzbrojující dvaceti minutový metalový koncert. Nepředvídatelný trip se spoustou otázek, na které ale stejně odpověď nepotřebujete. Nějaké zaklínadlo tady opravdu funguje.

• 2.7.2014  19:21
    Kalvárie (2014)

Taky jsem si musel vyhledat, co je to felching.

<< předchozí 1 2 3