• Telenovela

Láska na ostří meče (2008)

Love is not measured by time. ---- Dad, we will repay his kindness with kindness. Not with my love.

Můj soused Totoro (1988)

Oh, tak tak toto bolo veľmi krásne a usmievavé. Aj ja chcem mačkobus a chlpatú usmievajúcu guľu! A ešte takú zlatunkú sestru.

Princess Tutu (2002) (seriál)

Do toho šiesteho dielu som mal divné pocity, mravcožrút. tučniak, mačka....Predýchal som to. Neskôr som od toho oči neodtrhol. Krásna hudba, jednoduchý ale pritom skvelý dej. Zaslúži si 5* .

Mušiši (2005) (seriál)

Toľko vecí ma napadá ale vôbec to neviem zformovať, súhlasím so Subjektív. 5*!

Hrob světlušek (1988)

Tento film som sa rozhodol pozerať na večer. Dojemné, kruté, srdcervúce, depresia a krutá realita. Priznám sa plakal som iba chvíľočku a zlé pocity po filme som mal asi ešte tak dva dni potom. Nemám tomu čo vytknúť. Citové vydieranie? Ja to v tom nevidím. Silných 5* .

Fullmetal Alchemist (2003) (seriál)

Páni to tu všetko pekne napísali a môžem snimi iba súhlasiť hlavne s Marius a jeho ženskými postavami. Silných 5* .

Wolf's Rain (2003) (seriál)

Súhlasím s Jihershaw. Jedno z najlepšich anime.

Džúni kokuki (2002) (seriál)

Tento štýl anime sa mi veľmi páči. Taký malý Silmarilion. Hudba a príbeh sú vynikajúce. Mierne problémy s množstvom pojmov a pomenovaní. Môžem dať jedine 5* .

Wanted (2008)

Tak to teda boli úchvatné efekty......? Hm, čo iné tam bolo dobré?

Hrdina (2002)

Skvelá hudba. Jednoduchá ale pri tom zaujimavá zápletka. Skvelé boje...ah...ale možno bez toho lietania by to bolo tiež dobré..