Slavné dny (2010) (pořad)

Jsem rad i ze u nas vznikaji nezavisle porady.

Noc v Roxbury (1998)

Klasika. Muj celozivotni sen je otevrit si klub Roxbury :D

Nemocnice Chicago Med (2015) (seriál)

Je to stejny jako vetsina nemocnicich/krimi serialu.. proste prumerna vata s obcasne nadprumernym dejem, kde pokud se vam nelibi prostredi/herci tak vas to bavit nebude. Me to bavi.

Kolja (1996)

Jeden z nejlepsich filmu... dycky se mi u nej chce brecet!

Narcos (2015) (seriál)

Prvni poradny "krimi" serial od dob The Wire. Perfektni rezie, scenar, herci - vse se zda byt maximalne realisticke. A pozor! show nekonci po 2. serii, ale pokracuje.. Netflix obnovil na 3. a 4. sezonu, takze se jede dal.

Star Trek: Do neznáma (2016)

Musim rict, ze dost slabota. I na Metacritic to dostalo o 20 bodu ze 100 min nez prvni dil. Musel jsem se 2x nutit tohle dokoukat. Skoro me to az pripomelo puvodni dily, u kterejch jsem se taky nudil :( Proste jedeme nekam, tam se to posere.. beam na nejblizsi planetu, tam najit spasne reseni a zpet domu. Dalsi co me stvalo, je posadka. Cele to bylo jen o kapitan + scotty + rusak (rip) + obcas spock a kostra. Uhura tam byla vylozene jen na oko a stejne tak zbytek z x stovek crew. Co se mi libilo je ta blondata ulicnice a startovani Franklina. Uz se tesim na Star Trek Bridge VR. Mimo jine dalsi dukaz ze je tenhle dil spatnej jsou i finance - Rozpočet $185miliónov║Tržby Celosvetovo $214,290,430 .. teda to by byl snad prvni Star Trek co prodelal nebejt tech par mega rozdilu).

Wetten, dass..? (1981) (pořad)

Skvela show, ktera se vysilala az do roku 2014. Gottschalk se na ni vykaslal v roce 2012 kvuli tragedii, kdy se jeden kaskader vsadil ze udela urcity skok, ten mu ale nevysel a misto toho zustal na vzdy ochrnut. Vzhledem k tomu ze slo o LIVE, videli to miliony lidi.. Gottschalk se pote rozhodl z show odejit.