Miss Březen (2009) odpad!

Bez nadsázky jeden z nejhorších filmů co sem kdy viděl.

New Yorku, miluji Tě! (2008)

Příliš pseudoumělecké, příliš alternativní a s Paříží naprosto nesrovnatelné. Jednotlivé povídky se snaží nějákým způsobem prolínat, což naprosto nefunguje. Většina příběhů vůbec nedává smysl (což nemusí být nutně na škodu, ale tady je to špatně). Koukatelné (a s pointou nebo něčím) jsou jen asi dva nebo tři příběhy, což je příliš málo. Extrémní zklamání. 40%

Pouliční rváč (2009)

Tak ja nevim. Austinovo charisma funguje paradne, Laura Vandervoot je kocka a v nelegalnich zapasech se rezou strasne nabuseny hovada. Zni to takrka dokonale :). Skoda, ze ten scenar je zbytecne prekombinovanej a snazi se za kazdou cenu zapadnout do dramatu. 55%

Samec (2009)

Jedna hvezda za absenci happyendu.

The Gamers (2002)

Povinnost pro kazdeho fanouska DrD, AD&D a podobnych RPG. Bavil jsem se paradne a vlastni nostalgie mne navodila prijemne vzpominky na vlastni dobrodruzstvi. Jdu kouknout na pokracovani. Palec nahoru :)

Zpívání v dešti (1952)

Paradni film! Nejsem fanousek muzikalu, ale na tahle tanecni a pevecka vystoupeni jen tak nezapomenu. Trosku mne sice nudila ta cast o Broadwayskem tanecnikovi, ale to je jen malickost. 90%

Děti noci (2008)

Debilni pribeh o extremne vypatlane a line holce. Rezie na hovno, scenar na hovno, postavy na hovno. Herecke vykony dvou hlavnich predstavitelu si zaslouzi po hvezdicce. A Madl rulez jako vzdy. 40%

Vánoční koleda (1999) (TV film)

Hallmarkovska verze vypada sice trosku jako zfilmovana divadelni hra, ale to nic nemeni na tom, ze je to jeden z nejlepsich vanocnich pribehu vubec. 70%

Odpor (2008)

Presne podle mantinelu zanru. Dobry scenar, dobra rezie a dobre zahrane. V podstate neni moc co vytknout a tech par drobnosti a nesrovnalosti si stejne malokdo vsimne (jen ja sem takovej rejpal :). 80%

Batman & Mr. Freeze: Supernula (1998)

Vyborna atmosfera, komiksovvy pribeh a solidni animace. Co vic si od batmanovskeho animaku prat? Tenhle kazdopadne patri k tem lepsim. 80%