Aurorka

Aurorka

Česko
okres Praha

8 bodů

Moje obsahy

  • 27.7.2009
  Krev mojí krve (2009)

  Milo Malakian je hlavou arménského gangu, který se zaměřuje na loupežná přepadení na Azurovém pobřeží. Chystá se předat žezlo svému synovi Antonovi, který má být předurčen k pokračování v rodinné tradici. Mladý muž ale sní o obyčejném životě se svojí přítelkyní, která mu otevře oči o jeho světě plném násilí a krutosti.

  • 17.4.2011
  Un balcon sur la mer (2010)

  Děj filmu nás zavede na jih Francie, kde žije spokojeně Marc se svou rodinou. Marc pracuje jako realitní agent a při jednom prodeji potkává neznámou okouzlující ženu. Tato záhadná žena mu připomíná dívku Cathy, do které byl zamilovaný jako dvanáctiletý chlapec, kdy ještě žil v Alžírsku zmítaném válkou o nezávislost. Po společně strávené noci tajemná žena zmizí a Marca se zmocní pochybnosti o její skutečné identitě, je-li to opravdu jeho dětská láska Cathy či nikoli. Pouští se tedy do pátrání…

  • 3.10.2009
  Vánoční příběh (2008)

  Vánoční příběh je film, prostřednictvím něhož máme možnost nahlédnout do života jedné rodiny, která společně prožívá vánoční svátky v jednom domě. Junon a Abel k sobě pozvou své děti a svá vnoučata. Juno oznámí svým rodinným příslušníkům, že je vážně nemocná. Jak se bude dále ubírat Vánoční příběh a osudy členů jedné rodiny? Dojde na skládání účtů, k utišení starých křivd nebo k odhalení nových?