• Krátkometrážní

Love, Death & Robots - Měňavci (2019) (epizoda)

V literatuře by to bylo originální tak před dvaceti lety. Vidět ale vlkodlaky sloužící v armádě na vlastní oči na obrazovce, to je řekl bych novinka. Škoda, že je ten konec zase takový divný, zbytečně "dramatický", aniž by se k tomu předtím schylovalo. A ne, nemyslím nadpřirozenou bitku, ta byla bombová, myslím to, co přišlo po ní.

Dobré místo - Pandemonium (2019) (epizoda)

Ya dead. Ty vole, tohle mi nedělejte. Na takový přívaly emocí není moje chladný srdce stavěný. A navíc budu muset rok čekat na další sérii.

P!nk - Try (2012) (hudební videoklip)

Nápad na klip za všechny peníze, téměř dokonalé provedení a jedna z mých oblíbených písniček od P!nk.

The Punisher - Rozbouřit vodu (2019) (epizoda)

Klastrofobická první půlka a counterstrikeový závěr. Možná to bylo trochu přehnané a melancholické, ale pořád v mezích únosnosti. Co víc si přát?

The Punisher - Roadhouse Blues (2019) (epizoda)

Frank už to zase řeže hlava nehlava. Je to krvavé, je to plné hněvu a bolesti. A je to osobní. Je to zkrátka Punisher.

Dobré místo - Tramvajové dilema (2017) (epizoda)

Poněkud slabší druhá série nám těsně před svou půlkou dala možná dosud nejvtipnější díl. TOP 3 určitě.

Dobré místo (2016) (seriál)

No, netušil jsem absolutně, co čem to je, ale dal jsem tomu šanci, protože po patnácti minutách nerozhodného scrollovaní Netflixem se někdy prostě naserete a kliknete na cokoli, co vám zrovna připadne pod kurzor. A co vám mám říkat, hned jsem se zamiloval a jen s největším sebezpřením to po pěti bingenutých dílech vypnul a šel spát. Že se k tomu ale vrátím, jak jen to půjde, je tutovka. Protože kdo z nás by nechtěl skončit na tom "Dobrém místě", když to Špatné zní tak trochu jako Peklo.

Raubíř Ralf a internet (2018)

Možná největším „problémem“ může být, že si druhého Ralfa zamilují hlavně takzvaní mileniálové. Starší generace, které internetem nežijí, se budou ztrácet. A dost zmatené budou jistě také děti. Ty si film sice jistě užijí, ale zejména ty mladší většinu vtipů a odkazů nemají šanci pochopit. Homo Interneticus však chrochtá blahem a lajkuje ostošest.Více v recenzi.