Správnej dres (2015) (TV film)

Kupodivu me to docela bavilo. Hlavne cast s Kucharovou, ta byla dobra. Z Madlika udelali dobryho psychopata, ale bylo to obcas i vtipny. Kvituju Madlikovo soudnost a pouziti jen jednoho zaberu na bruslich. :-D

Star Wars: Síla se probouzí (2015)

New Hope Upgrade... Nadseni a zklamani zaroven. Je to super, ale mohlo to byt jeste lepsi... :-) Snad priste.

Méďa (2012)

Konecne jsem se k tomu dostal. Uplne si predstavuju ty maminky osmiletych deti, jak berou sva robatka do kina na film s roztomilym nazvem Meda, kde hlavni roli hraje plysovy medved... nacez musi celit otazkam: A mami, co je to devka? A koupis mi taky kokain?

Hobit: Bitva pěti armád (2014)

Je to dalsi Tolkien, jsou tam Hobiti, Elfove, Trpaslici, skreti, je tam Sauron, je tam Gandalf, takze je to bozi. Tecka. Konec diskuze. Stredozeme neni nikdy dost. :-)) Vazne, nebylo to spatny, akcni sceny se mi libily, milostnou linku mezi Kilim a Tauriel jsem prezil a par patetickych scen se dalo (skoda dabingu, kterej zrovna u tehle scen byl navic tak desne spatnej, ze to tem scenam fakt nepomohlo).

Prokletý klub (2009)

Brian Clough remains the greatest manager the England team neved had!! :-D

Sin City: Ženská, pro kterou bych vraždil (2014)

Dame to kill for... lepsi hodnoceni Evy Green aby clovek pohledal. :-)) Bavilo, mirne horsi nez prvni dil ale i tak super. A Marv.... to je paradni postava. Kazdopadne trosku mi prijde, ze casove nekonzistentni. Dwight v jednicce po operaci tady pred a pritom Nancy msti veci z jednicky... divny. :-)

30 minut po půlnoci (2012)

Docela zajimavy pohled "jak to treba mohlo byt.." Zaverecna akce u Usamy v obyvaku byla fakt paradni, prislo mi, ze to je celkem i zobrazeno tak jak se to tenkrat popisovalo v novinach... kazdopadne zajimave natocena akce, vcetne popisu tech obtizi se ziskavanim informaci.

Zlodějka knih (2013)

pěkně, dojemné, smutné... smrťák má skvělý smysl pro humor a Geoffrey Rush je výbornej.

Zlatý Glóbus 2014 (2014) (pořad)

nemám srovnání s předchozími ročníky, ale mě to prostě bavilo. Tina Fey byla skvělá, ostatním se taky vtípky dařily. Škoda, že takhle nevypadá předávání cen u nás, a je fuk jestli jde o Českého lva nebo třeba Sportovce roku. :-)

Hunger Games (2012)

příjemně překvapen, čekal jsem blbost zaměřenou na teenegery s jediným úkolem: vytáhnout z nich kapesný. A ono ne. Povedená akce, mělo to spád, příběh solidní i když klasickej a předvídatelnej, ale proč ne. Na sobotní večer dobrá oddechovka.