V plamenech (2008)

možno 3+ rozhodne milé prekvapenie po tom ako bol tu zatiaľ film hodnotený

Výměna (2008)

ano skvelý film, ale postava Angeliny je čím ďalej tým anorektickejšia ešte 2-3 filmy a jej hviezda definitívne skončí...

W. (2008)

asi tak 65%, miestami skvelé, miestami veľmi,,B-éčkové,, ale videl som to s českým dabingom, ktorý bol katastrofálny, preto si to určite pozriem ešte raz v originále. Určite je zaujímavé sito pozrieť, ale myslím že vačšina komentujucich si neuvedomuje, že je to film kritizujuc,i až by som povedal parodizujuci Busha a nie jeho oslavou. Dosť odvážne natočiť taký film aj v USA. Ale predsa od najlepších Stone - oviek je to ešte dosť ďaleko.

Wrestler (2008)

Budem prísny ! Mickey Rourke nepredviedol žiadny úžasný výkon, ani nemohol on nie je pán herec, tu mu skôr napísali postavu na mieru. Neznášam wrestlin a vizuálne bol Rourke doslova odporný ako aj celé stvárnené prostredie biednych sociálnych pomerov...práve toto by som premietal ľuďom, ktorí prichádzajú do Ameriky s tým, že je tam úžasný život. Za povšimnutie tu však bola Marisa Tomei.

Zločinec (2008)

Prekvapivo výborné !!! Skvelo vykreslená stiesňujúca ťažoba väzenia, ako aj vír udalostí vťahujúci hlavného hrdinu stále hlbšie do priepasti osudu ale aj dobré akčné scény.

10 000 př. n. l. (2008)

2* len z prižmúrením oboch očí.....na,, Boj o oheň ,, to nemá ani náhodou. Obrovské hlúposti / stavanie pyramíd 10 000 rokov p.n.l., vysoká slovná vyspelosť, mamuty sa behom zachraňujú pred ľuďmi, ani rozprávka ani realita.....proste slabulinké!!!

13. komnata - 13. komnata Mileny Dvorské (2008) (epizoda)

Je to smutný príbeh. Pozrel som si pre zaujímavosť aj www stránku jej zeťáka /www.imanuel.eu / a musím povedať, že je to fakt ,, pošahanej maník ,, !!!

13. komnata - 13. komnata Pavla Landovského (2008) (epizoda)

13. komnatu mám veľmi rád pre jej autentickosť výpovede životných príbehov, žiaľ táto časť sa mi vôbec nepáčila.....možno je to preto lebo Landovský / ako človek nie ako herec / je namyslený, arogantný a neznesiteľný. Sklamal ma tu aj Dušek