Sandokan (1976) (seriál)

Miloval som Sandokana

Lenny (1974)

Prvých 30-40 minút je veľmi nudných a musel som sa ťažko prehrýzť cez tie sračky, ktoré tu ten ,,génius,, Lenny Bruce vyprodukoval. Totom však dejovo film výrazne progreduje avšak tie Lennyho vystúpenia sú trápne. Tak ako celý jeho život bol kontroverzný tak aj tento film je taký. 50%

Skleněné peklo (1974)

...pozerať sa na tento film ako na akčný dnešnej doby.....to sa nedá.....ale ako dráma a akcia vtedajšej doby je to skvelé. Proste filmová klasika

Třicet případů majora Zemana (1974) (seriál)

Asi v dnešnej dobe hlavne pre ČR najkontroverznejší seriál Ak hodnotíme hlavne prvé časti tak je tam fakt nechtiac skvele prezentovaná zvrátená ideologia, ale na druhej strane je to aj výpoveď o dobe ktorú sme poznali a mnohí aj prežili. Bol by veľmi zaujímavé vedieť vekový priemer respondentov uplne odsudzujucich tento serial. Mnohí totiž ani poriadne nevedia z osobnej skúsenosti čo to ten komunizmus bol./prečítané a naštudované sa nikdy prežitému ani nepriblíži....O tom nech nerozpávajú ľudia ktorí boli v období 1989 mladší 15 rokov . P.S aby bolo jasné som rád, že komunizmus padol ale niektoré časti boli aj na 4 či 5 hviezdičiek

Zlatá brána (1974) (pořad)

Pre mňa srdcovka lebo na tomto som vyrastal a ako lokálpatriot nemôžem dať ani menej !!!

Špinavé ulice (1973)

Tak toto ma dosť sklamalo, najslabší film od Scorseseho, ktorý som videl.

Tajuplný ostrov (1973) (seriál)

Ako dieťa som to sledoval s mojím dnes už nebohým otcom...ešte dnes cítim tú atmosféru a strach !

Tři oříšky pro Popelku (1973)

.....nemôžem si pomôcť proste spomienka na vianoce môjho detstva Pekná hudba a milá Popoluška :)

Jeremiah Johnson (1972)

Klasika: muž-lovec a fantastická príroda Skalistých hôr Colorada. Je toho oveľa viac ale akosi to neviem dať adekvátna na ,,papier,, Súhlasím s komentárom Genetique.