Pavel Dorotka: Láska i zrada (2020) (amatérský film) odpad!

Nie nie majstre, ani tento film nestál aspoň za jednu hviezdu.  Ak ste niekedy videli grotesky Laurel & Hardy alebo filmy s Budom Spencerom & Terence Hillom, tak to malo úroveň, to čo predvádzal v “akčných” scénach Pavel, tak nebolo dobré ani ako groteska!  Keď Bud Smencer s Terence Hillom premohli 20 chlapov a “vyčistili” salón, tak to bolo autentickejšie a uveriteľnejšie ako keď Pavel premohol všetkých sokov, dokonca v jednej scéne zvládol 2 “drsňákov”, ktorý jedli cukríky JoJo a mali okuliare, aby ich Pavel nespoznal.  Tieto “akčné” a “milostné”  scény boli z kategórie Sci-Fi, ešte sa mohol napiť gumidžusu a zaradil by tam aj žáner rozprávky.    Pavel sa oblieka ako krčmový povaľač, ale hrá sa na zvodcu a ťažkého “drsňáka”, ktorý dá na búdku každému.   Ten film je hrozný po každej stránke

Cuky Luky Film (2017)

Úprimne nechápem tieto hodnotenia a zaujímalo by ma koľko ľudí čo dávali odpad alebo slabé hodnotenie to naozaj videlo! Ak idem do kina tak mám dáke očakávanie od toho filmu a tie sa mi naplnili alebo nenaplnili a od toho sa odvíja hodnotenie, ale kto ide do kina na úplnu sračku alebo kto čakal nejakú hlbokú pointu? Tento film mal pobaviť a to spravil, možno trošku inou formou ako niekto čakal, ale jednoznačne pobavil navyše to nebola úplne plytká a trápna komédia. Tento film si zaslúži tak 60%

Spectre (2015)

Ak to poviem diplomaticky, film ktorý neurazí, ale rozhodne nenadchne. Chýba akcia, napätie, vzrušenie, moment prekvapenia... Vlastne všetko čo by mala Bondovka mať.

Vyšší moc (2014)

Nie som si istý či chcem vidieť ďalší švédsky film. Toto bolo fakt ťažké psycho!

96 hodin: Zúčtování (2014)

Rozhodne najslabšia časť. Nebolo to zlé, ale až na jednu vec sa tam neudialo nič prekvapivé. Námet nebol zlý, ale spracovanie na figu, škoda.

Babovřesky (2013)

O tom, že to bola blbosť netreba pochybovať, ale odpad to vyslovene nebol! Väčšina keď vidí Trošku tak pre nich je to automaticky blbosť, ja som sa pri tom nebavil, ale občas som sa nad niektorými situáciami pousmial aj keď takých je tam ako šafránu! Nechápem pokračvaniu tohto trápenia a už vôbec o ďalšie 2 časti

Gravitace (2013) odpad!

Úprimne dlho som nevidel vačšiu sračku ako bola táto. Nechápem ani trochu v čom mal byť tento film tak úžasný. Príbeh nula, herecké výkony nula, efekty nula. Pár záberov na našu Zem z vesmíru a lietajúca hysterka čo mala byť akože astronautka a to celé končí stupidným happy endingom!

Před půlnocí (2013)

Pri filme Boh masakru som sa celkom bavil, tento film je dosť podobný, ale nemôžem povedať, že by som sa bavil. Film má 5 častí, dlhá a nudná cesta autom, o niečo viac zaujímavá večera, romantická prechádzka, hádka v hotely kde žena spraví s komára somára a záverečná krátka časť udobrenie. Zhrnul by som to takto, pekné, ale raz stačilo.

Rychle a zběsile 6 (2013)

Občas niektoré scény "trošku" prepísknuté, ale inak som sa celkom dobre bavil.