Expendables: Postradatelní 2 (2012)

Po prvním díle, který mě nějak příliš nezaujal jsem od tohoto filmu moc nečekal avšak po shlédnutí jsem byl příjemně překvapený.. Mnohem lepší než jednička .. 84 %

Expendables: Postradatelní (2010)

No akčni scény jsou povedený a pěkně natočený ale jinak celkem zklamáním, moc mě to nevzalo uvidíme co druhý díl .. 60 %

Velký flám (1966)

jako vždy LdF opět nezklamal :)) .. není film s ním,který by se mi nelíbil prostě a není to ani tento .. 4*

Nic nás nerozdělí (2012)

Šílenej ale zato neskutečný příběh o jedné rodince,které se podaří přežít.. Trochu jsem se bál jestli to ti mladí kluci zvládnou ale bal jsem se zbytečně..Především Thomas který byl fakt dobrý .. Jinak k scénám s tsunami snad nejde ani nic vytknout, ty byly parádní :-) .. Avšak si myslím že si tenhle film zasloužil ne hezčí ale určitě lepší konec :-) .. 4*

Chlapec v pruhovaném pyžamu (2008)

Těžko hledat slova těsně po skončení filmu.. Neuvěřitelně silný příběh o Německem chlapci, který si najde svého kamaráda na druhé straně ostnatého plotu.. No a ten tragický závěr mi v paměti zůstane teda ještě hodně dlouho.. Jinak moc pěkně natočený film ..... 4*

Ano, šéfe! (2009) (pořad)

prostě pecka pořad :-)

Pianista (2002)

smutný a dost silný ale zato moc pěkně natočený snímek hlavně tedy jeho první půlka, která se odehrává ve Varšavském ghettu..V té druhé půlce už to není takové,ale stále se je na co koukat a divák se rozhodně nenudí.Závěr filmu mě však velmi příjemně překvapil .. pěkné dílo 4,5* ;)

Šedá zóna (2001)

Další z mnoha filmů o trpících se židech tentokrát teda velmi drsný a silný. Čekal jsem asi od filmu víc,je to po většinu času furt do kola (transport->plyn->krematorium) Z tohodle filmu mi v paměti zůstane konečné vyprávění té malé holky protože tak dokázala něco neskutečného .. 3*