102 dalmatinů (2000)

Můj první film na kterém jsem byla v kině :D

2Bobule (2009)

Podle mě jsou někteří tady až moc skeptičtí... Mi se to líbilo, pohoda a od srdce jsem se zasmála. České filmy nejsou vůbec špatné ;-)

9 hráčů se smrtí (2005)

Film se mi ze začátku líbil… hororovou atmosféru dodávalo prostředí podivného domu... Byly tam ovšem také různé nedokonalosti nebo,,náhody´´, které mi prostě bily do očí :) Tak třeba hned zezačátku chtějí ti lidé co jsou uvnitř otevřít dveře... a heleme se, deska stolu není čirou náhodou ani přimontovaná k nohám, jupí použijeme ji :D Když má policista v civilu u sebe bouchačku proč by nemohl mít i mobil... nebo kdokoliv ostatní z nich. Pak další blbost – první oběť se lehce křápne o zábradlí a ani ne do hlavy a hned je mrtvá a z hlavy se jí začne valit kupa krve, naopak ten co je postřelený tam ještě hodinu cupitá po baráku stejně tak i ta ženská co pak vyhraje je zasažena dost silným elektrickým proudem nebo třeba nejmladší borce se zabodne nebozízek do krku a krev z ní začne stříkat jak šťáva z pomeranče a najednou je obhozená celá zeď. Hudba - měli tam takový mišmaš...jednou opera a pak hned hip-hop... v jedné chvíli to působí jako romantická telenovela podruhé zas jako jedna velká párty. A hudba k závěrečným titulkům mi vůbec nesedla protože i když to byl vcelku otevřený a nečekaný konec, vesele to určitě dopadnout nemohlo :) Závěr? Film na prd.