Přátelé (1994) (seriál)

Jednou se mě někdo zeptal co považuji za svůj nejoblíbenější seriál. Nemusel jsem dlouho přemýšlet a řekl jsem "Přátelé". Kvalitu seriálu jsem si ale uvědomil až když skončil. Za těch deset sérií mi Joey, Chandler, Ross, Monica, Rachel a Phoebe přirostli k srdci tak, že když seriál skončil, přišlo mi, jako by mě opustili mí nejlepší přátelé. Postavy jsou geniálně promyšlené, každá je jiná a každý aspoň v jednom z nich vidí trochu sebe. Doufám, že až budu v dospělosti někde bydlet bude to s mým nejlepším kamarádem, budu mít naproti přes chodbu dvě nejlepší kamarádky a budu bydlet kousek od kavárny.

Benga v záloze (2010)

Je to sračka. To můžu říct o tomhle filmu. Z výborných herců jako např. Samuel L. Jackson a s dobrým nápadem, šlo podle mě vyždímat mnohem víc zábavy. Bohužel to se nepovedlo a film spadl do hlubin průměru.

Shrek: Zvonec a konec (2010)

Po shlédnutí hodnocení tady na CSFD jsem čekal stejnou kravinu jako byl Shrek 3. Ale po dokoukání filmu jsem byl příjemně překvapen a film se mi líbil. Dobře, vtípky už byly celkem ohrané z předchozích třech dílů a film se mi zdál trochu rychle odbytý, ale i přesto jsem se pobavil.