Afričan (1983)

Príjemná vecička toto. Príjemné prostredie africkej divočiny, zaujímavý dej k tomu úsmevné situácie. Dobrý relax a oddych. Happy end k tomu.. :) Nie je čo vytknúť. 75%

Alien vs. Predator: Redemption (2010) (amatérský film)

Na to že je to fan film a robili ho "neprofesionáli" skoro bez peňazí, je to dosť dobré a prepracované. Zaslúži si rešpekt a moje 4*. 75%

Americká krása (1999)

Naozaj kvalitné dielo plné humoru a hlavne zvratov, ktorých je naozaj veľa. Niekedy sa treba vytrhnúť z prúdu a ísť po svojom. Dôležité detaily v našom živote, ktoré nám často unikajú môžu byť dôležitejšie. Fakt hlboká myšlienka tohoto skvostu, rozcíti asi každého. Po zhliadnutí tohoto kúsku som ostal v nemom úžase. Kevin Spacey svoju rolu zvládol priam fenomenálne. Nie je čo dodať.. 100%

Austrálie (2008)

Tak toto bol najnudnejší film, čo som videl v poslednej dobe. Strašne zdĺhavé a pomalé. Jediné čo oceňujem je krásne prostredie rozľahlej austrálskej krajiny. Zopár zaujímavých scén. Prvá polovica sa ešte dala, no potom to šlo dolu kopcom. Jedným slovom bieda. 35% - 40%

Avengers (2012)

Na tento film som čakal veľmi dlho a hneď ako to šlo som šiel do kina plný očakávania. Moje očakávania sa aj naplnili, čo nebýva zvykom. Perfektný zážitok, plný humoru a perfektnej akcie. Síce 3D nemám rád a nevyhľadávam, pri tomto filme mi to vôbec nevadilo. Podľa môjho názoru najlepšia komiksovka aká bola kedy natočená. Perfektná stratégia Marvelu zafungovala, čo vidno na obrovských zárobkoch, ktoré nedávno prekročili 1 miliardu amerických dolárov. Všetkým vrelo odporúčam.

Avengers: Age of Ultron (2015)

A je to tu. Konečne som sa dočkal. Frčal som do kina plný očakávaní a radosti ako malé deko ktoré berú rodičia na kolotoče. Stálo to za to? Jednoznačne áno. Naplnilo to moje očakávania? Neviem. Môže to byť práve vďaka mediálnej masáži a článkom ktoré som poctivo čítal. Každopádne film bol výborný, akčný a vtipný(scéna Hulkbuster vs. Hulk priam geniálna). Ale niečo tomu tak trochu chýbalo. Jednotka bola podľa mňa nápaditejšia a vtipnejšia. Toto som bral skôr ako povinnú jazdu a naplnenie očakávaní verných divákov. Ale chcelo to väčšiu hĺbku. Tá tam až tak celkom nebola. Škoda.. Napriek tomu dávam 4*. Výborne som sa zabavil.

Cesta do pravěku (1955)

Kultový snímok zo starých čias. Na svoju dobu perfektne zvládnuté efekty k tomu zaujímavý príbeh štyroch malých dobrodruhov. Tento film ma vždy poteší a vždy si ho rád s úsmevom vychutnám. 80%

Cesta na tajuplný ostrov 2 (2012)

Moje hodnotenie sú 2 hviezdičky. Jedna za grafické zobrazenie tajuplného ostrova a druhá za snahu. Inak bol tento film pre mňa obrovské sklamanie. Totálna nuda plná trápneho humoru. Zasmial som sa len pár krát a to keď sa Hank doberal so starým pánom Andersonom. Inak nič. Film bol plný totálnych absurdít, ktoré sú samozrejme ospravedlnené už samotným názvom, ale aj tak to bolo podľa môjho názoru trochu prehnané. Jednotka aspoň za niečo stála.

Comprar, tirar, comprar (2010)

Politika plánovaného zastarávania, je hnacím motorom konzumnej spoločnosti v ktorej žijeme. Niektoré spoločnosti, vyrábajú zámerne nekvalitné produkty, aby dlho nevydržali a ľudia si museli kupovať stále nové a nové. Je to smutné no je to tak... Ja to celé roky nazývam "kurvítka". Všade ich dávajú a daný produkt sa pokazí veľmi rýchlo, alebo tesne po vypršaní záruky. Mne osobne sa to stalo už X krát. Asi na tom niečo bude. Naozaj zaujímavý dokument. Škoda že je to také krátke. Videné 2x.. 90%

Dvanáct (2007)

Pri tomto filme som bol zo začiatku trochu skeptický a sklamaný, pretože americký originál som videl len nedávno a toto mi prišlo ako záberovo vylepšená verzia, ale v podstate to isté. Časom sa však tento stav vytratil. Je to veľmi silný film plný rôznych emócií, a myslím, že v každom kto si ho pozrie niečo zanechá. Perfektný nečakaný a silný záver ma utvrdil v tom, že si toto dielo odo mňa zaslúži 5 hviezdičiek. 90%