Chlapectví (2014)

snimek je neobycejny jen a pouze tim, jak dlouho se tocil. To je opravdu to jediny. Po 50minutach sem koukl znudene na hodinky a zjistil, ze sem se dostal teprve do tretiny filmu a jen silou vule (bohuzel) sem to nevypnul a nakonec i dokoukal. Ve filmu nebyl jedinej silnej moment... kdo nechcete zabit skoro 3 hodiny filmem o hov*e, vyhnete se tomuhle. Stran napadu... reziser bohuzel nemel stastnou ruku pri vyberu hercu. Mladej Mason se sice v prubehu let menil (asi jako harry potter v prubehu jednotlivych dilu). Rekneme i jeho mama, ale na tatovi a sestre samante se ty roky toceni nijak viditelne nepodepsaly... tj. stastna ruka z 50%. Nechapu oskara, protoze Patricia Arquette v tom filmu vubec nic nezahrala. Uplne obycejna role, ktera ale trvala desne dlouho... to, ze v prubehu toceni stridave pribirala a zase hubla, zkracovala a prodluzovala vlasy je podle me na oskara malo, stejne tak Ethan nepredvedl vubec nic, tak za co nominace?

Pojedeme k moři (2014)

Cca pulka filmu super, uzival sem si to jako napr. Probudim se vcera. Ale pak to zklouzlo do nesmyslnyho, navic do detailu predvidatelnyho pokusu o drama, ktery celej pozitivni dojem z filmu zkazilo. Myslim, ze na takovy pokusy ma Matl jeste par desitek let cas. Pokus o to nacpat do jednoho 90min filmu navic az v druhe pulce (tj do 45 min) co nejvic negativ... zlodej, nasili, postizeni, smrt byl ve finale az komickej.

Barney a jeho přátelé (1992) (seriál)

Byt ja uz osobne nejsem schopnej Barneyho vystat, Moje deti to zraly nekdy mezi 2 - 4 rokem. V 5ti letech zajem mirne ochabl. Uci v tom deti logicky myslet, barvy, tvary, pocitat, zapojuji je do deje, uci slusnymu chovani apod.

Umizoomi (2010) (seriál)

Moje deti to zraly nekdy mezi 2 - 4 rokem. V 5ti letech zajem ochabl. Jak pise Honajz, uci v tom deti logicky myslet, barvy, tvary, pocitat, zapojuji je do deje apod.

Dora průzkumnice (2000) (seriál)

Moje deti to zraly nekdy mezi 2 - 4 rokem. V 5ti letech zajem ochabl. Uci v tom deti logicky myslet, barvy, tvary, pocitat, zapojuji je do deje apod.

Jdi, Diego, jdi! (2005) (seriál)

Rákosníček a povětří (1983) (seriál) odpad!

rozhodl sem se, ze dnes udelam poradek v pohadkach a ohodnotim je podle toho, jak je maj v lasce moje deti, tj. ti, pro ktery jsou urceny. Meni se doba, zivotni styl i deti... pohadky, na kterych sem ja vyrustal uz nemaji takvou odezvu, takze po nekolika neuspesnych pokusech s Kremilkem a Vochomurkou, Rakosnickem sem to zabalil a hlasuju za ne za odpad! vyjimkou je Krtecek a Maxipes Fik, ty byly prijaty s nadsenim.

Rákosníček a hvězdy (1975) (seriál) odpad!

Rákosníček a jeho rybník (1983) (seriál) odpad!

Pohádky z mechu a kapradí (1968) (seriál) odpad!