JUX

Česko

<< předchozí 1 2 3 4 6 7
    • 14.8.2011  12:30
    Svědek (1985)

na asi poctvrte uz to neni uplne ono, ale stejne je parada, jak muze bavit film, kterej trva skoro dve hodiny a vlastne se porad vlece a "nic" se v nem nedeje

• 18.4.2011  11:31
    Barbarella (1968)

No ty vole! Tak to byla sila. Konecne jsem se na to prinutil podivat, a prestoze uz to znova nechci videt, tak musim za plnej pocet. Jedina druha moznost totiz je odpad. Na cem vsichni ti tvurci jeli? A jak se to vubec mohlo dostat do kin? Co zaber, to WTF reakce :) Muceni Barbarelly a nasledne zniceni muciciho stroje je erotictejsi nez jakykoli porno. Slepy Andel. Pilulky na sukani. Ugo Tognazzi. Duran Duran. OMG!

• 17.1.2011  15:02

Zkracena verze na TV NOVA

• 23.12.2010  10:14

I ceskej film muze bejt dobrej. Je to obcas dobova agitka, ale porad roztomily.

• 24.10.2010  12:26

Nejlepsi z dolarove trilogie. Naprosta parada. Navic je to extremne vtipny. 'Jsou dva druhy lidi. Ti, co maji nabito a ti, co kopou. Tak kopej'.

• 19.10.2010  11:35

10/2010 videno asi popate, avsak poprve po cca 10 letech. Furt vyborny. Sice je to na zacatku trosku natahovany, ale jak se to rozjede, tak to stoji za to. Prisel, zmasakroval, odesel. Priprav si tri rakve!

• 3.10.2010  16:46

Co rict? Bych mohl psat pul dne, od zazitku v detstvi, kdy se shanela piratska kopie po vsech certech, pres nejoblibenejsi sceny k tomu, co ve mne tenhle film nechal. Nicmene po shlednuti nyni (10/2010) je jasny, ze to pravy je, az kdyz se na scene objevi Connery. Neni divu, ze o nataceni tohohle filmu tvrdi, ze to bylo jeho nejlepsi... Ta chemie je uzasna. 2 sceny za vse - kdyz Indy spadne s tankem a Jones sr si mysli, ze je po nem, obzvlaste pak Forduv pohled do hlubin a pak 'Indiana.... Indiana.... Let it go.'

• 15.9.2010  09:05
    Provaz (1948)

Skvele. Je uzasny, jak ty starsi filmy, ve kterych se temer nic nedelo co se tyce fyzicke akce, byli napinave hlavne dialogy. James Stewart perfektni. Kazdy zaber ma cca 10 minut (delka tehdejsi civky), takze cely film se sklada z cca 8-10 zaberu.

• 15.9.2010  08:59
    Key Largo (1948)

Skvelej film-noir - skupinka lidi v uzavrenem prostoru hotelu behem hurikanu, terorizovana gangstery. Skoro to vypada, jako by tohle pouzil Fleming, kdyz psal novelu The Spy Who Loved Me. Lauren je luxusni a Edward Robinson jako Johnny Rocco je spravnej hnusak.

• 15.9.2010  08:57

Je lepsi tohle, nebo The Big Sleep? Peter Lorre je luxusni zaporak

• 11.9.2010  14:18

Z trojice filmu na motivy romanu Dennise Lehaneho (jeste Mystic River a Shutter Island) ten nejlepsi. Patrani po unesene 4-lete holcicce, jejiz matka je fetacka a tak moc ji to zas nezajima. Nektery veci holt nemuzou nikdy dopadnout dobre, zejmena pokud je na zaver na vyber jen ze 2 moznosti, z nichz kazda je spatna. Mozna by se daly vytknout drobne detaily (jako exekuce pedofila, ktera nikoho netrapi), ale jako celek je to skvelej film, kterej ve vas vyvola pocit, ze na predmesti Bostonu rozhodne zit nechcete a da vam namet k premysleni (spis intimnimu nez hodspodkymu rozebirani).

• 6.9.2010  12:00

09/2010 - videno asi potreti, ale poprve po cca 15 letech, porad za 5 *, prestoze na knihu to nema ani omylem.

• 18.8.2010  14:49

08/2010 - videno asi po padesate :), s puvodnim dabignem s originalni VHS. Uz to neni takova jizda, ale porad skvely. Uklouznes, upadnes, holt spatnej tejden :)) Shane Black je proste buh. A to se pry da sehnat i originalni scenar, kterej konci trochu jinak.

• 31.7.2010  19:18

Tak konecne Toy Story za 5*. Nejlepsi dil, peknej dojak kombinovanej s thrillerem a utekarskym filmem. Uz uvodni scena zachrany vlaku ze sparu Dr. Cunete, pak Ken & Barbie, spanelstina a asi nejsilneji pusobici spalovna. Proste parada.

• 23.7.2010  14:00
    Počátek (2010)

Pro zacatek 5*, ale rozhodne nutne videt jeste jednou. V soucasne dobe je to na 4. miste v top filmech, a to teda ani nahodou. Film je to zajimavej, vyzaduje soustredeni, ale az na detaily je v nem vice mene vse jasne. (az ucelove na zaver). Vytky: po cca 20 minutach je jasny, jakej bude posledni zaber; The Prestige byl rozhodne emocialnejsi, po skonceni si clovek rekne - hm, chytry -, ale nejak ho osud postav nezajima

• 21.7.2010  10:17
    Nepohodlný (2005)

Plnej pocet, prestoze kniha leCarreho je lepsi a prestoze to zavani levicackou propagandou.

• 11.6.2010  13:55

ty vole, ty dialogy! to je nadhera!

• 27.5.2010  14:52
    Hřmění divadla Sklep (divadelní záznam) (2000)

Vybli Bibli

• 29.4.2010  00:34
    Dr. House (TV seriál) (2004)

Season 1-2 5* Season 3-4 4* Season 5 5* - hlavne kvuli zaverecnym schizo dilum

• 31.3.2010  11:18
    District 9 (2009)

Moc pekny. Sharlto Copley naprosto uzasnej, libila se mi kamere. Uvodni dokumentarni cast me bavila vic, nez akcni druha polovina. Jedina vytka je k scenam kde je Wikus jako Iron Man. Par logickejch nesmyslu by se asi naslo (jak mohl vedet interviewovany chlapek o trech letech atd), ale zas tolik nevadi. Copak se asi stane za 3 roky? ;-)

• 24.3.2010  17:19

Skvela kamera, natoceno v realnych exterierech, skvelej vykon Hirsche. Po dvojim zhlednuti je hlavni postava pro me porad rozporuplna - je to frajer, kterymu rozumim, nebo rozmazlenej egoistickej fracek, kteryho mit doma, tak rezu od rana do vecera?

• 24.3.2010  16:57
    Městečko South Park (TV seriál) (1997)

Season 1 - 5*

• 24.3.2010  16:28

Bond 22 - hodne zvlastni, ale me to perfektne sedlo

• 24.3.2010  16:27

Bond 21 - skvele! Craig je, pres vsechnu puvodni neduveru, perfektni. Jen ten restart serie me trosku sere

• 24.3.2010  16:23
    Zlaté oko (1995)

Bond 17 - prvni a nejlepsi Brosnanovka. Ale stejne zamrzi, ze se na to Dalton vykaslal...

• 24.3.2010  16:21

Bond 16 - jeden z mych nejoblibenejsich. Dneska by se o tom mluvilo v superlativech, tenkrat to bohuzel u kritiky moc nezabodovalo, tezce nedoceneny.

• 24.3.2010  16:20
    Dech života (1987)

Bond 15 - skvele, skvele, skvele, Dalton je ne nejlepsi, ale predloze nejvernejsi Bond.

• 24.3.2010  16:18

Bond 14 - tech 5 je ze sentimentu, prvni Bond, kteryho jsem videl...

• 24.3.2010  16:18
    Chobotnička (1983)

Bond 13 - po FYEO trosku pokles dolu, ale furt parada.

• 24.3.2010  16:17

Bond 12 - nejlepsi Mooreovka, navrat ke starejm dobrejm down to earth dilum