• Krátkometrážní

Gauneři (1992)

Po zhlédnutí Pulp Fiction jsem byl zvědavej, co tenhle magor z videopůjčovny ještě umí. Reservoir Dogs neřadim o moc níž než právě Pulp Fiction. Krásně ukázáno, že se dá vystačit s jednou garáží, párem skvělejch hlášek, neuveřitelně vtipnejma jménama a diskuzí o nich a je z toho vynikající film, kterej zaujme svojí syrovostí. Všichni herci výborní, ale nejde nevyzdvihnout dvojku Madsen, Buscemi. A chválit u Tarantina hudbu ani nemá smysl.

Mortal Topic (2010)

Samostatnej příběh Khakiho z Malvienda natočenej snad za 200 Euro. Ostatní členové party se objevěj v trochu jinej rolích, ale seriálovej fanda je pozná. Jde o neskutečně zábavnou řež, kde Khaki dává dětem ze školky něco málo rad do života. Nelze než doporučit

Malviviendo (2008) (seriál)

Konečně počin, co stojí za komentář. Je vidět, že i bez kapsy narvaný chechtákama se dá vytvořit vynikající dílo. Vykreslení charakterů brilantní, parta flákačů, kde nikdo nemá daleko ke španělský verzi Dude z Big Lebowskiho. Khakiho si snad nejde nezamilovat. Přidáme prostředí španělskýho ghetta, narvem k tomu hudbu, která bere dech a na světe je seriál, kterej má koule. Ne jednu, ani dvě, ani tři, ale tři pořádný koule.