Italský hřebec (1970)

Sylvestr běhající jako malé děcko v prolejzačkách, válející se ve sněhu, hopsající jako školák, který ví, že dostane lízátko. Následují scény, které mají být erotické, ale nefungují. Ani tanec dívky a detailní záběry na její podbřišek a ani závěrečná kreace 6 lidí ve vás požadovanou reakci nevyvolají. Když už se někdo honosí titulem hřebec, představuji si zcela někoho jiného než postavu, jenž hraje Stallone. V celém filmu zazní snad pouze 2 písničky a jejich variace. Celkově to vypadá spíš na nějaké domácí erotické video a kdyby tam nehrál Stallone tak mě tento snímek mine.

Transformers 3 (2011) odpad!

Než abych psal, co bych vytkl, spíš mě nenapadá ani jedna věc, která by se mi na tomhle filmu líbila. Od začátku do konce buď jen akce bez nápadu nebo to bylo jedna utahaná nuda. Buď Bayovi dochází dech nebo scénář ušili hodně horkou jehlou.

Ostří meče (2001) odpad!

Už mi asi nestačí jen vypnout mozek. Naprosto jsem se nudil a ani akční scény mě nijak extra nenadchly. Pokud očekáváte něco víc než jen hloupé rozhovory a nic moc akci s tím, že se katanou zabilo tak dvě tři desítky lidí a jen dvakrát byla dotyčná katana od krve, tak se tomuto vyhněte.