Policejní akademie (1984)

Kolikrát ji ještě uvidím, aniž by mě přestala bavit? Mahoni,Tackleberry a spoustu dalších, to je vražedná kombinace, se kterou se nedá nezasmát. Celkem mě mrzelo, že další díly už neměly takovou vtipnost a kvalitu jako jednička. Každopádně na tohle se vždycky ráda kouknu znovu:)

Lord of the Piercing (2002) (TV film)

Na to, že moc humor Jacka Blacka nemusím, jsem se skvěle bavila. Pouhé tři minuty, ale i přesto jsem se smála snad po celou dobu. Zapeklitá otázka, co udělat s nebezpečným prstenem, byla "radikálně" vyřešena.:D

Zrcadla (2008)

Horrory moc nemusím, když už se na nějaký dívám, tak určitě ne sama. Po zhlédnutí jsem asi 2 týdny nebyla schopná projít v noci normálně kolem zrcadla. A ani teď mi při vzpomínce nedělá dobře, když je tma a poblíž zrcadlo, co kdyby náhodou. Sama se divím, že jsem byla schopná podívat se znovu na tento film a to sama. Zajímavý, napínavý děj a ten konec, to jsem nečekala.

Johanka z Arku (1999) (TV film)

Neviděla jsem druhou verzi tohoto filmu, ale tahle pro mě byla vynikající. Je to už hodně dávno, co jsem ji poprvé viděla, ale přesně si to pamatuju doteď. Celkově hudba, herci, prostředí.. ráda se na ni podívám znovu a znovu.