Duch ve stroji (2017)

Scarlett Johansson, kyberpunk, svět budoucnosti, výtvarné zpracování - to vše je za 5*

Tanečnice (2016)

Příběh natočený podle nepříliš známé skutečnosti a navíc ještě z této doby mne vždy potěší a Soko je vynikající a uvěřitelná.

xXx: Návrat Xandera Cage (2017)

Skvělá vymývárna, kterou jsem od toho čekal i dostal. Absurdní zápletka i akce. Prostě Vin a jeho parta mne nezklamala.

Jason Bourne (2016)

Jason je zpátky a dostal jsem od něj přesně to, co jsem chtěl. Zavilého agenta na stezce pomsty, jeho tvrdé a nelítostné soupeře, váhající a nevypočitatelnou krásku, hromadu skvěle nasnímané akce. Spokojenost!

Den nezávislosti: Nový útok (2016)

Skvělý letní blockbuster, velká podívaná bez velkých nároků na diváka, dvě hodiny zábavy. I toho je mi občas třeba.

Lovec: Zimní válka (2016)

Dopisovat a rozvíjet klasické pohádkové příběhy není až tak jednoduché. Lovci se to docela podařilo, aniž by uhnul z žánru a udělal z příběhu o boji dobra a zla nějaký další postmoderní fantasy eintopf.

Dánská dívka (2015)

Nic pro homofoby, ale Tom Hooper, Eddie Redmayne a Alicia Vikander jsou ve výborné formě.

Terminator Genisys (2015)

Naštěstí si tento kousek neklade žádné vyšší cíle, nepoučuje, nefňuká a nekáže přespříliš banálního mudrování a pseudofilosofování. Chtěl jsem se bavit a bavil jsem se. A Arnoldův "Taťka" je opravdu skvělý.

Dejte mi pokoj! (2014)

Velice příjemná komedie, která si na nic nehraje. Divadelní předlohu nezapře, ale je zase díky tomu poznat, že díky tomu umí skvěle pracovat s pointami a jejich načasováním.