Jan Žižka (2022)

Jelikož miluju historické filmy a na něco dobrýho z českých kotlin jsem čekal dlouho, tak jsem se na Žižku těšil. I přes moje obavy, po trailerech a různých recenzí, tak se mi film líbil. Ano mohl bych mu vyčíst různé věci, jako že Žižka chvílemi působí nesmrtelně, jeho charakter úplně neohromí, občas zmatené i u akčních scén atd... Ale prostě i tak syrovost doby, i ty akční scény, pohledy na naši krajinu/zámky, Karlův most, obsazení. Prostě i přes ty věci, co se dají vyčíst jsem si film užil. Navíc je tam prostor pro pokračování na Husitské války a tam je šance to zase pozvednout dál a poučit se z nějakých chyb. Dávám 8/10.

Ladíme 2 (2015)

No ok, čekal jsem že finále udělají trošku bombastický a že už do prdele přijde nápad a alespoň na tu mezinárodní soutěž v aac se spojí konečně s nějakýma boyskyma aac, třeba s Trablemakers a by to mělo koule ale kdepak, beatbox všude v každý kapele zvlášť německý dělali chlapy a alespoň dva, no samozřejmě tady to zfoukne sama tichá vyjetá číňanka nebo co to je, v prvnim díle udělá beatbox uplně neskutečně slabej a treapnej a na podiu to zni jako kdyby tam do píče mixoval Wich osobně , no OK teda, přimouřený oko ale co mě nasralo bylo to, že ty německý psožrouti mají 100x lepší vystoupení a oni vyhrajou s touhle srágorou co si vytáhly z prdele, úplně nechutně slabý zase neskutečnej slaďáček no a taky by mě zajímalo kolik členů může mít ta acc , když tam někdo vystupuje v 10 a pak Belas vystupujou v 50 ze starejma rašplema taky dobrý asi je dopsali na soupisku, když šli na jeviště. Konec zajebanej....Ale 3 tomu musim dat z principu a za ten beatbox co jsem tam slyšel. Jinak strašnej bulshit !!

Avengers: Age of Ultron (2015)

4 hvězdy a to jenom proto, že mam Avangers a filmy od Marvelu hodně rád :) , jinak oproti prvním Avangerům pro mě zklamání.

Dokonalý svědek s.r.o. (2015)

Tenhle snímek mě mile překvapil, zasmál jsem se dost, samozřejmě, že to dost stojí na výkonu Kevina Harta ale i tak za mě supr film...

Hra o trůny (2011) (seriál)

Pro mě jednoznačně nejlepší seriál co se týče děje, zvratů, charakteru postav.....a to bych mohl pokračovat dál. Neni o čem, prostě za plnotuk :)

Rychle a zběsile 7 (2015)

Chvíli jsem přemýšlel jestli Avangars 2 nezačali o něco dřív a nepustili nám je místo slíbených Rychle a zběsile. Každopádně jestli to s přehnaností takhle půjde dál, tak v dalších možných dílech už bude létaní aut, rvačky typu Hulk vs Thor na běžném pořádku. Ale jo celkově pěkné rozloučení s Paulem :)

Gambler (2008)

Pěkný karty Tomy :D ....

Zátah: Vykoupení (2011)

Nabralo to ze začátku perfektní nádech dokud jsem nezjistil, že asi každej feťák v tom paneláku umí víceméně dobře kung-fu, hlavní hrdina k nevyčerpání s tím kolik se naběhal a dostal granátů a finálová bitka trošku víc přesycená a přehnaná ale jinak supr :) .