Forrest Gump (1994)

Jak už jsem říkal. Krevety jsou plody moře. Můžeš je grilovat, vařit, smažit, píct, pražit, dělaj se jako kebab po kreolsku, krém z krevet, se smetanou, s majonézou, s olejem, krevety s ananasem, s citrónem, kokosem, na pepři, polívky, dušený krevety, saláty, s bramborama, do hamburgerů, do sendvičů. A to je asi tak všechno. Bubby Forrest Gump je film, který jsem viděla až 15let po jeho natočení a ačkoli mi i před tím všichni říkali, že je to skvělý film, tak jsem neměla chuť se na něj dívat, jelikož většina filmů, která mi je doporučena, mě zklame. Tento ne. Průřez dějinami doprovázený geniálním ač ne příliš chytrým Forrestem je film, u kterého jsem nevěděla, zda se rozplývat, brečet či smát. U něj se musí všechno.

Počátek (2010)

Tento film jsem viděla 3× během jednoho roku a pokaždé jsme se dívala a uvažovala od znova o všem, co v tom filmu je. Nedá se popsat, má složitý děj a je tajemný. Tenhle typ filmů mám rozhodně hodně ráda a tento zvlášť.

American Horror Story - Murder House (2011) (série)

Ze začátku mi to přišlo jako šílená blbost a nepochopila jsem, jak může tento seriál mít tak dobré hodnocení, ale dívala jsem se právě kvůli hodnocení dále. U šestého dílu už jsme věděla, že dám minimálně 4hvězdičky a nyní jsem si jistá pěti. Možná jsou pro někoho další díly už méně dobré, ale pro mě jsou právě lepší a lepší. Skvěle natočené, zvrhlé a výborná úvodní znělka.

Nebe a dudy (1941)

Nikdy jsem nedala možnost černobílému snímku, ale po shlédnutí tohoto filmu, asi budu muset změnit směr myšlení.

Requiem za sen (2000)

Nač opakovat, co bylo řečeno. Film je jednoduše hodně dobrý a vzhledem k roku, kdy byl natočen,byl natočen dost dobře. Drogy prostě vybírají svoji daň.

Rebelové (2001)

Nemůžu si pomoct, ale mě se to líbilo, takže ať si každý říká co chce, já dávám 5* a oprávněně.

Bláznivá, zatracená láska (2011)

Jedna z romantických komedii, kterých americká tvorba nabízí nespočet, povedlo se. Celkem jsem se bavila, ale některé pasáže byly zdlouhavé. Nicméně, pěkné obsazení a dobrý děj.

Pokémon (1997) (seriál)

Já osobně jsem tomu nikdy nepropadla, ale myslím, že tenhle seriál byl dnem i nocí mnoha mých vrstevníků.

Divoký anděl (1998) (seriál)

Jedna z mála telenovel, za kterou se nestydím, že jsme jí viděla. Pěkný kousek.

Čarodějnice školou povinné (1998) (seriál)

Tak to už je dnes pro mě docela nostalgie, ale měla jsem to ráda. Taková milá blbost, která neurazí, ale nenadchne.