A dost! (2013)

Milé, zábavné i smutné a hlavne jedinečné svojou všednosťou. Na viac to však nestačilo :) 65%

Aféra (2014) (seriál)

1. seria: 90%, 2. seria: 90%

Aféra - Epizoda 7 (2019) (epizoda)

3 * za Noahovu cast, pasaze s Joanie ma totalne obchadzaju a nezaujimaju ...

Afrika (2013) (seriál)

Vizuálny orgazmus pre oči plný veľmi zaujímavých faktov o Afrike. Vo full-hd to je pre každého milovníka dokumentov jeden z tých must-see a bezpochyby najlepší tohto roka. Kalahari 95%, Savannah 85%, Congo 80%/, Cape 83%, Sahara N/A, The Future N/A.

Agenti S.H.I.E.L.D. (2013) (seriál)

Prvy diel je pre mna slusne sklamanie. Tie hi-tech veci uplne prehnane, nesedelo mi to tam. Miestami tuctovy - az nanuteny humor a ? A malo toho marvelovskeho. Nakoniec prveho dielu klinec vsetkeho - lietajuce auto - really? To tam fakt nemuselo byt. Effekty nie su v ziadnom pripade na urovni poslenych marvell filmov. Veril som v serial, verim aj nadalej a dam mu sancu v nasledujucich castiach. Dufam len, ze to bude ovela lepsie a posnazia sa hlavne na tom deji, ktory bol hned zo zaciatku velmi tuctovy a okrem nadvaznosti na existujuce filmy v podstate nic svetaborne nepriniesol. 1. cast: 65%, 2. cast: povedal by som, ze este menej nadseny, ako z prvej casti. Nanutene vtipky, niektore sceny uplne mimo misu (ten zachranny cln v lietadle, wtf? ) 55%. - Po siedmej časti môžem s kľudným svedomím potvrdiť, že tohtoroční Marvels sú veľkým skamaním bezohľadu na to, akému publiku sú smerované. V seriáli sa nič nedeje, veľmi v ňom chýba niečo marvelovské. 45%

Agresivní virus (2014) (seriál)

Po zhliadnutí pilotu som nadšený, GUILLERMO GOGOGO !!! :) // Koniec úvodnej série, a aké sú pocity? Hlavne sklamanie. Seriál s pribúdajúcimi časťami strácal na kvalite a napätí. Pribúdali stupidné dialógy, nudné pasáže, predigitalizované scény(zbytočne časovo pretiahnuté) a z prvotného nadšenia ostal iba dojem priemerného seriálu. Pilot: 85%, 1. séria: 70%, 2. seria: 60%

Akta X (1993) (seriál)

Kultovy serial, ktory pozna snad kazdy. Nechyba napatie, mysteria a aj po desatrociach ma co ukazat.

Alan Partridge: Alpha Papa (2013)

Jameson Empire Awards 2014: Najlepšia komédia - Víťaz Typická britská komédia, ktorá miestami naberala črty The World's End. V tomto prípade trošku slabší výsledok a niektoré scény pripadali nanútene. Hodnotenie: 62%