Výbuch (1997)

Rutger Hauer natocil druhy film s reziserom A. Pyun a ako som cakal tak ani tento nedopadol dobre. Na akcny film o terorisme tam bolo dost malo akcie a vybuchov, ale urcite je lepsi ako predchadzajuca spolupraca - Omega Doom.

Byt (1996)

uz dlho sa mi nestalo, ze po dopozerani, som o tomto filme rozmyslal este dlhu dobu. Uplne super film. Len ten konec mi pripadal trosku nezmyselny, neposchopil som preco Max nesiel za Lisou, ked sa s nou mohol konecne stretnut.

Crossworlds (1996)

podla mna super film. pekne efekty, nezvycajny pribeh, dobre herecke vykony ... co dodat za toto sa Rutger nemusi hanbit.

Drahocenný nález (1996)

priemerne b-ckove sci-fi, ide o remake nejakeho starsieho filmu s H. Bogartom. Nevidel som original, ale tento nestoji za nic. Dve hviezdicky davam iba za Rutgera a Briona Jamesa, pretoze su super.

Omega Doom (1996) odpad!

Film natacany za 10 dni v decembri 1995 v Bratislave. Asi najhorsi film Rutgera Hauera. Neviem ako Albert Pyun presvedcuje kvalitnych hercov aby hrali v jeho filmoch, ale dari sa mu :)))

Adrenalin: Předběhni smrt (1995) odpad!

Bratislavsky akcny scifi film, v ktorom herci pobehuju a vy po cely cas neviete o com tento film je. Albert Pyun by nemal nic tocit. Ako som uz niekde pisal, neviem ako sa mu dari presviedcat hercov aby hrali v jeho srackach. Urcite necitaju scenar, iba prijmu ulohu za dobry honorar.

Mr. Stitch (1995) (TV film)

Film bol mieneny ako pilot ku televiznemu serialu. Rutger bol aj spoluproducent tohto filmu.

Nenávist (1995)

nenavist plodi iba dalsiu nenavist. naozaj dobry konec, necakal som ze sa to tak skonci. Super herecke vykony, hudba a kamera.

Bez slitování (1994)

Tento akoze akcny film sa odohrava v Polsku, kde policajt Frank (T.I.Griffith) patra po nelegalnom obchode s ludskymi organmi, na cele ktoreho je Dr. Lem (R. Hauer) pomaha mu pritom priatel "Gimli" Schmuda (J.R. Davies).