Shrek Třetí (2007)

Když jsem to viděl poprvé, tak jsem byl kompletně zdrcený, co s touhle trilogií tvůrci udělali. Na druhé zhlédnutí už to bylo sice o trochu lepší, ale stejně: Kde udělali soudruzi z USA chybu? Přiznávám, že jsem se občas zasmál, ale stejně... Prachy jim stouply hodně na mozek, a udělali z toho jen nastavenou kaši. To si zlobr nezasloužil. 55%.

Ano, šéfe! (2009) (pořad)

Nejlepší český pořad o vaření. "Tohle kdybych sněd celý, tak se mi budou zejtra u prdele rojit včely." 80%.

Odložené případy (2003) (seriál)

Co na tomto seriálu nejvíc miluju je to, jakým stylem se točí. Ne vždycky mě flashbacky na začátku baví, ale někdy se najde tak výborný případ, že když začne hrát na začátku nějaká starší hudba z onoho roku, kdy se ten čin stal, je to k nezaplacení. 60%.

Rychle a zběsile 2 (2003)

O kapínek lepší než první díl. Chválím hezké prostředí, větší dokonalost příběhu, a vlastně celou tu práci, co si s tím tvůrci dali. 70%.

Rychle a zběsile (2001)

Rozhodnout se mezi třemi nebo čtyřmi hvězdičkami byl opravdu boj. Nakonec dávám tři, ale jen z toho důvodu, že konec byl pěkně nedodělanej. Já se ale každopádně mezi kapotami hezky bavil. Mělo to příběh, mělo to grády a mělo to taky pořádnou eleganci jak v roli autíček, tak i v rolích Michelle Rodriguez a Jordany Brewster. 65%.

Sám doma 2: Ztracen v New Yorku (1992)

Sám doma je jako tradice - nesmí u žádných Vánoc chybět, i kdybychom chtěli sebevíc. Ale mám rád filmy, které mají logiku. To tento film bohužel nemá. Každý - alespoň trochu chytrý - člověk si všimne spoustu nelogických věcí. Nicméně mě pořád toto dílo baví. I když už je to jen odvar z prvního dílu, člověk se nad tím pousměje každý rok, co ho vidí v TV. "Ohh, nerad bych vás okrad o to potěšení, strýčku Skrblíku." 65%.

Vánoce naruby (2004)

Průměrná vánoční komedie, která ale vysílá signály trapnosti. Film sází na to, jak dotyčná rodina nechce slavit svátky a ostatní jim to chtějí rozmluvit. Některé pasáže prostě na mě byly moc, a i když musíte brát v tomto žánru scénář někdy až příliš odvařeně, tady mi všechny ty okolnosti a příběh do oka moc nepadly. 50%.