Zrzavá veverka (1993)

Neuvěřitelná atmosféra,jako skoro ve všech Medemeho filmech! Plus úplně úžasná představitelka hlavní role,borovice a vzpomínky,no paráda!!!

Sedmá pečeť (1957)

Takovou hru snad nelze vyhrát,krom toho kolem jen mor,tam vyhrává vždy jen smrt,ale ty rozpravy byly úchvatné. Mráz na zádech,jedinečné!!! Max v.S. se už mockrát nepřekonal,jako tady!!!

Adamova jablka (2005)

Nedříve jsem se nehorázně bavil a smál a smál a pak mi došlo,jak moc je ten film hlubokej,dost hustý!!! Koukat na to s farářem a otcem v jedné roli byla pecka!!!

Kill Buljo (2007)

Zase jednou,kdy hranice mezi odpadem a superdílem je velmi tenká,ale bavil jsem se.

Temnota dětské duše (2006) odpad!

Chudák Leelee,taková sračka,žádnej chytrej konec natož rozuzlení,píčovina,ztráta času,díky!!!!!

Best Laid Plans (2012)

Moc dobře syrovej britskej filmek.Na nic si nehraje,ty vážnější myšlenkové pochody se odehrávají jen v hlavách protagonistů,takže se můžeme soustředit jen na LÁSKU, :-) !!!

Sibir, Monamur (2011)

... jak se říká: "Tam je Bůh vysoko a car moc daleko"!... úžasně právě tohle popisuje tento příběh,kde i psi se stávají vlky, vojáci psi a lidé někdy sviněmi a někdy světci...

Jako za starejch časů (2012)

... asi už všichni všechno vyblili,ale to je víc než old school,to je " Stand Up Guys",myslím tím umění té staré školy... ... Al a Christopher jsou spolu s Arkinem nepřekonatelní...němý úžas a nebo my prostě ten film dneska sednul,páč mám rozsekanej obličej,škoda,že jsem u sebe neměl žvejky...!!!