Místo zločinu České Budějovice - Anděl v laguně (2023) (epizoda)

Naivní, hloupý, všichni se chovají jak hententýni, příběh jak inspirovány 90kovými Béčkovými bijáky. Zloději odvezou bankomat, hlavní hrdinové dojedou na místo činu, kde technici stále zajišťují stopy, oni jim tam nakráčí, vše pošlapou, zeptají se na druhý bankomat co tam zbyl, když zjistí, že je plný, okamžitě se otočí a zas to technikům pošlapou na cestě ven. Hlavní hrdinka z této jediné informace jaksi vydedukuje, že se tam zloději vrátí pro ten druhý bankomat a rozhodne, že si na ně počkají.. No a ti zloději se fakt vrátí! (Co jsem to právě viděl 8-O) To co se děje dál už je pak totální bizár.

Velký závod (2013)

Nemastné, neslané. Na to, že to má být komedie, tak skutečně humorných scén je tam velice poskrovnu.

Případ: Ponorka - Fakta a předpoklady (2020) (epizoda)

Zklamání. V tomto díle se všichni vyšetřovatelé chovají hrozně asociálně, nelogicky a u toho se tváří zádumčivě. Týpek jim přijde na stanici oznámit, že byl u ponorky a mluvil tam s posádkou a vyšetřovatelé se ho ani nezeptají s kým přesně mluvil, o čem mluvili, jestli si nevšiml něčeho zajímavého, nic.. Namísto toho jej po té informaci pošlou domů a jen ať se prý staví za technikem a dá mu fotku ponorky co vyfotil..