Most Disturbed Person on Planet Earth (2013) odpad!

Čert vem samotný obsah, pokuď jste slintající úchyl, honící si vlastní ego na tom, co ještě "zvládnu", a jak moc mě za to ostatní budou obdivovat, či pokud se vám nechce namáhavě strkat prsty do krku, tak koneckonců proč ne. Ale poslepovat záběry kolující webem a nadepsat to tvrďáckou zkratkou, to si nezaslouží ani ten jeden náročný klik na "odpad!". Howgh, evilminde!

Outer Space (1999) odpad!

Tedy, to bych nikdy netušil, že když blafne celuloidový snímek (natočený z 60 let staré kamery, která si jistě nějaký čas odkroutila na zaprášené půdě), a uhasí se hbitou podrážkou společně s několika dobře mířenými ranami deky, dá se pak ještě následně "použít". A dokonce to lze nazývat i uměním! Doprovodný zvuk předimenzovaného poškozeného konektoru od mikrofonu považuji za naprostou třešničku na dortu.

Avengers (2012) odpad!

Víte, co mají společného Iron Man, Hulk, Thor a Captain America? Vůbec nic. Ovšem, když se narvou do jednoho filmu, musí to být prostě trhák, u kterého se budou tlustí retardovaní pubescenti dusit popcornem a prskat blahem kolu. Co na to říct, měl jsem problém tuhle extrémní (ve všech směrech) peachovinu (omlouvám se za VERBALismus) dokoukat do konce. Možná, že jsem to nakonec vlastně ani neudělal, sám nevím. Zlatě za úsměvné komedie typu Expendables 2, tohle je pestrobarevný americký odpad!, po kterém blejete úžasnou duhu.